Mezimi Menimi anlayamıyorum?

Sabah düşünrken kalktm bakıp bir sıvı var ama mezimi menimi anlayamadım nasıl anlaşılır meni (döl) olması için çok gelmesi lazım değil mi? parmağınızı bastığınız zaman kalan iz kadar yayılmış sıvı, düşünürken meni (döl) gelme ihtimali varmı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav bu dini yorumlara ölüyorum, ikisindede sperm mevcut, kafalarına göre meni mezi ayrımı neye göre yapıyorlar, uydurma hadislerle saçma sapan yorumlar yapılmış, git duş al hacım

0|0
    0|0
    • kardş sen müslümanmısın değilmisin bilmiyrm ama mezi (zevk suyu) nda gusül (boy) abdesti gerekmez o bulaşmış yeri bezle temizlesen yeterli sonra abdest alman lazım. İşte ben o sıvı mezimi menimi onu çözemedim büyük ihtimal az geliyorsa zevk suyudur ama dölün az akıp sonra geri içeri gitme ihtimali var mı acaba onu bilmyorm

• ikisindede sperm vardır, burdaki önemli olan içerikse aynı içeriklere sahip ikiside, fetvaları verenler içeriği bilmeden konuşmuşlar ,

• çamaşırın dışına çıkıp diğer kıyafetleride ıslattıysa menidir

0|0
    0|0
    • yok o kadar değil baş parmağını bir yere bastır çıkan iz kadar yayılmış meninin az gelme ihtimali yok demi mesela azcık çıkıp sonra geri içeri girmesi gibi

• yok

• her sabah böyle. d askerde çok çekecem

Yükleniyor...