Erkekliğinize ya da kadınlığınıza laf söylenirse ne yaparsınız?

Ben hiç tahammül edemem böyle şeylere geçen moda kategorisinde bir "sürme" sorusu sordum sormaz olaydım, aşırı bir önyargı var millette ısrarla yanlış anlaşılıyorum, gay muamelesi yaptılar resmen, çok şükür sapına kadar delikanlı bir erkeğim... ben hiç hazmedemem böyle şeylere psikopata bağlarım, biraz önce bu konuda sert mesajlar içeren bi soru sordum sağolsun kaldırıldı... ya siz ne derece hassassınız bu ve buna benzer konularda? tepki vermez misiniz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Katlanamam, çok ağır bir ithamdır benim söyleyeceklerim de ağır olur bu fesatlığı yapanlara karşı... Sürmeyi erkekler de çeker sadece kadınlara özgü değildir özellikle Arap ülkelerinde bakarsan erkekte de kadında da sürme görebilirsin. Sürme çekmek bir nevi evliliğe hazır olduğunu gösteren bir işarettir oralarda. Neyse uzun lafın kısası sürme sürenler gay falan filan değildir, cahiller laf yapıyor, ancak aşağıdaki bu fetvayı oku ona göre sür ya da sürme:

Sual: Erkeklerin sürme çekmesi caiz midir?

Erkeklerin süs, zinet için sürme çekmeleri caiz değildir. Fakat tedavi maksadıyla sürme çekmeleri caizdir. Kirpiklerin dökülmemesi ve gözlerin kuvvetlenmesi için sürme çekmek caizdir. (Sürme göz kalemi denilen boyalardan farklıdır, attarda bulunur. Bazı hacılar Hicazdan gelirken sürme de getiriyorlar)

1|1
    0|0
    • Hatta sürme sünnettir.Peygamber efndimizde sürme çekermiş ve tavsiye edermiş

• ben de sürme çekmek sünnet olarak biliyorum ama ne bileyim her hoca farklı konuşabiliyor ama zaten çok da meraklı değilim ben sarışın mavi gözlüyüm bana gitmez, sadece nabız yoklamak için sormuştum millette beni özenti tiryaki zannetti...

• Evet doğru yatarken sürme çekermiş Peygamber Efendimiz(S.A.V) de. Gözü kuvvetlendirdiği için...

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir şey yazacağım ama kızma.Neden bu konuyu bu kadar üsteliyorsun? Bu sürme konusunu? Bence sürme ve makyaj erkeklere ve kadinlara sanatın içinde yakışıyor misal tiyatroda, foto çekimlerinde göresel gösteride vs.Bir çok erkekte kültürlerinde bu olduğu için sürme çekiyor.Yakışan kendine yakıştırıyor.Burada gelen yorumlardan alevlenip kendine ve erkeliğine laf atıldı diye alınma.Özellikle seni kızdırmak isteyen üyeler olacaktır ve varlar.Mahsuzdan moralını bozmak için yorum atanlar olacaktır.Burada her tür insan var.Sabırlı olmalısın.Ben kadılığıma hiç bir zaman laf attırmam ama hangi biriyle kavga edi?Bir cok kere kavga ettim.Kadın sevmeyen okadar üye varki burada hangi biriyle kavga edim? Bazen bazı yorumlara sırtını dön.Hakaret içeriyorsa şikaye et.

Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • sağolasın arkadaşım, ben sürme delisi ve meraklısı değilim, sadece nabız yoklamak istedim insanların bakış açısını öğrenmek istedim ve ne yazık ki birçok zeka özürlünün olduğunu farkettim, sürme çekmenin de adabı olur eğer yapılacaksa, babyface ve sakalsızlara yakışmaz daha çok gay çağrışımı yapabilir ama esmer sakallı yağız delikanlılara da yakışır genelde karizma katar, cemil ipekçi tarzı değil mesela jack sparrow tarzı tabiki ama millet bu farkı göremeyecek kadar beyinsiz...

• Anlıyorum.Kızma.Senin zayıf noktanı bildiklerinde her soru açtığında damarına basacaklar.Buradaki bir çok üye bir çok insanın zayıf noktasını bulduklarında hazine olarak saklarlar ileriki dönemlerde kullanmak için.Eş geç.Bagenmeyen sürmez :).Beğenen sürer.Başkası benim hakkımda benim sevdiğim bir şey hakkında istediğini dusunsun dursun.Eş geç.Sen sevdikten surdukten sonra onlara ne? Hayirlisi

• Tek kelimeyle bunu soyliyen kisi : terbiyesiz , ahlaksiz, kultursuz , disiplinsiz kisidir bunu soyliyen bir kimse .

0|1
    0|0
    • daha fazlası bence kusura bakma çok kaba olacak ama kelimenin tam anlamıyla kaliteli, katıksız o.ç dur bence

• haklısın tavsiyelerin için saol, sizin gibi kaliteli düşünen insanlar hep var olur inş, iyi günler :)

• rica ederim ne demek sinirlerinizi bosa harcamayin demek istiyorum ama yine de siz bilirsiniz en iyisini :) sagolun , size de iyi gunler :)

• herkesin kendine has bir tarzı vardır millete ne ? isteyen sürme çeker küpe takar saçını uzatır beline kadar.. ya da kızlar erkek gibi giyinip saçları öyle keser.. çok var öyle tanıdığım.. ha kimseye laf ettirtmem yani ! edenler kendilerine bi baksınlar önce. sonra milleti sorgulasınlar.

0|1
    0|0
  • tepkı vermem butur konularda cuku ıspatlama ıhtyacı duymuyorum kendım ne oldugumu bılyorsam problem yok bence sende takma boşver

0|1
    0|0
  • :)))haklısn ama herkes kendi penceresinden bakıyor olaya..Bir soru soruyorsan istemedigin cevaplarada acık oldugunu unutmamalısn.İnsanlar ne dusunurse dusunsun bu senin onlarn dusundukleri gibi oldugunu gostermez.Bence takma nede olsa sanal yani

0|2
    0|0
  • eeee heralde... görmeden konuşmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Bu kadar takılmam, kimsenin ağzı torba değil ki büzesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç kız arkadaşım olmadı yazınca millet yumuşak zannediyor.erkeklik ispatı bumudur içimden gemiyor kardeşim değilmi eşcinsellikten nefret ederim.ama bu önyargılı olanları çoğaltasımda gelmiyor değil.erkeklik çiftleşmeyle olsaydı hayvanlar alemin kralı olurdu.insanla hayvan arasında bir fark olmalı.her önüne gelenle yatmak delikanlılıksa ben böyle delikanlılığı ...

o yüzden cahillerle muhattap olmuyorumki elimden kaza çıkmasın.

0|2
    0|0
    • etme cahille muhabbet küstürürsün silme cam kırığıyla götünü kestirirsin :) haklısın kardeş sonuna kadar

• alimin her bir sözü lal-i mercan incidir.cahilin her bir sözü tende bir can incitir yazmayı uygun görüyorum teşekkür ediyorum yorumun içinde haksız olmayı isterdim ama insanlar başkalarının kötülüklerini istedikçe bizim gibi düşünenler daima haklı olacaktır.

• yeterince fazlalar onlar için sıvı israf etmeye gerek görmüyorum.hani derler ya evlat olsan sevilmezsin işte bunlarda yan sanayi ne olduğu bellisiz yaratıklar sadece görünüşü insan ama kendileri değil.onları ne öldürmekle tüketebiliriz nede başka bir yöntemle.

• Şarkıcı doğuşta gözlerine sürme sürüyor .Ona gay may denildiğini hiç duymadım görmedim

2|1
    0|0
    • valla dostum bizim millet iyice sapıtmış, yeterince omega 3 ve çinko minerali almamışlar haliyle de beyinleri gelişmemiş birer insan görünümünde köpekten aşağı bir varlık olmuşlar ne diyeyim insan görünümlü hayvanlarla da yaşamaya alışmamız lazım :)

• milleti takma boşver...Hayatında kadın bacağı dahi görmemiş,Sırf inancından dolayı sevgili yapmamış,cinsel ilişki yaşamamış pehlivan gibi asil delikanlılar var...Ben erkek diye bunlara derim

• vay yavrum be adam konuşuyor :) haklısın dostum biz orjinaliz çok şükür :)

• Bir lafa bakarım laf mı diye

Bir de adama bakarım adam mı diye .

0|1
    0|0
  • İsterlerse gay desinler bana.Ne var bunda ?Ben dert etmem:

0|1
    0|0
  • çikarir koyarim masaya

0|1
    1|0
    • az kaldı onu da yaptıracaklar bana ama ben masaya değil başka yerlere koyacam :)

Yükleniyor...