Beyler bayanlar? İlk kez bu konuda soru soruyorum o yüzden lütfen dalga geçmeden ciddi cevap verin. Kıllı mı? Tertemiz mi? Detay sorumda?

Arkadaşlar ben bikini bölgeme (vajina nın tamamı ve anüs) lazer yaptırmak istiyorum. Aslına bakarsanız randevumu bile aldım, seanslar 8 gün sonra başlayacak. Ama aşırı tereddütüm var. Bekarım, 24 yaşımdayım bir tane sevgilim oldu ama öpüşmeden fazlası olmadı. Anlayacağınız üzere halen bakireyim. Annem yaptırmamı istemiyor, ne belli kocanın beğeneceği? Ya iğrenirse senden? Iyy ne iğrenç çocuk şeyi gibi, ben sübyancımıyım? Derse?, diyor. Bende bundan korkuyorum işte. Kiminle evleneceğim ne belli ki? Ya kocam soğursa benden? Ne bilim diyorum sonra, ben erkek olsam şöyle kaymak gibi vajina isterdim diyorum :D kendimde öyle olmasını seviyorum. Sorum size erkekler illede kıllı isterim kılsız olursada soğurum diyenler varmı? ya da Tam tersi kıllı olursa iğrenirim, yatmam onunla, ya da soğurum diyen varmı? Ve aranızda bu bölgeye lazer yaptırıp zorluk yaşayan ya da memnun kalan hemcinslerim varmı? Tavsiye edenler etmeyenler? Tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız? Lütfen karar vermemde yardımcı olun banaa :(

• illede kıllı Olsun, hiç kıl çıkmazsa soğurum
    A seç
  • kaymak gibi olsun
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kararımı şu an verdim :) kararsız kaldığım için randevumu ertelemiştim. Yaptırıcam, kocam beğenmez ise kıl batma sorunum vardı ve heryeri sivilce ile doluyordu. Dermatolog da acılı bir tedavisi olduğu için lazeri önerdi dicem ^_^ heyoo

0|1
337

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...