Beyler bayanlar? İlk kez bu konuda soru soruyorum o yüzden lütfen dalga geçmeden ciddi cevap verin. Kıllı mı? Tertemiz mi? Detay sorumda?

Arkadaşlar ben bikini bölgeme (vajina nın tamamı ve anüs) lazer yaptırmak istiyorum. Aslına bakarsanız randevumu bile aldım, seanslar 8 gün sonra başlayacak. Ama aşırı tereddütüm var. Bekarım, 24 yaşımdayım bir tane sevgilim oldu ama öpüşmeden fazlası olmadı. Anlayacağınız üzere halen bakireyim. Annem yaptırmamı istemiyor, ne belli kocanın beğeneceği? Ya iğrenirse senden? Iyy ne iğrenç çocuk şeyi gibi, ben sübyancımıyım? Derse?, diyor. Bende bundan korkuyorum işte. Kiminle evleneceğim ne belli ki? Ya kocam soğursa benden? Ne bilim diyorum sonra, ben erkek olsam şöyle kaymak gibi vajina isterdim diyorum :D kendimde öyle olmasını seviyorum. Sorum size erkekler illede kıllı isterim kılsız olursada soğurum diyenler varmı? ya da Tam tersi kıllı olursa iğrenirim, yatmam onunla, ya da soğurum diyen varmı? Ve aranızda bu bölgeye lazer yaptırıp zorluk yaşayan ya da memnun kalan hemcinslerim varmı? Tavsiye edenler etmeyenler? Tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız? Lütfen karar vermemde yardımcı olun banaa :(

• illede kıllı Olsun, hiç kıl çıkmazsa soğurum
    20% (4)20% (11)20% (15)Oy Ver
  • kaymak gibi olsun
    80% (16)80% (43)80% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kararımı şu an verdim :) kararsız kaldığım için randevumu ertelemiştim. Yaptırıcam, kocam beğenmez ise kıl batma sorunum vardı ve heryeri sivilce ile doluyordu. Dermatolog da acılı bir tedavisi olduğu için lazeri önerdi dicem ^_^ heyoo

0|1
3|37

En İyi Erkek Görüşü

• Agdanin acisini kocan cekmiyo sonucta yaptir lazer epilasyonu kilim cikmiyo dersin ya da kil batmasi sorunum vardi her tarafi iltihapli sivilce oluyodu o yuzden aldimlazer yaptim dersin hemen iyi yapmissin karicim der. Sivilceli bir vajinadan herzaman daha iyidir ;)

1|0
    0|0
    • Dimi acısı bana kalıyor :) Süper fikirmiş yaptırıp kocama böyle dicem ^_^

Erkekler Ne Diyor 36

• yaptır sen kocan bık bık yaparsa ben yerim ziyan olmaz

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kaymak gibi olmalı öpmeside güzel oluyor 😁😁 hemde temizlik ve hijen acısındanda saglik acisindanda bence yaptir dusunsene buyuk cişini yapinca anüsdeki killara yapikis kaldiğini her nekadar yikasanda kalir kaldiki idrarda vajinandaki killarda kalir yikasanda.. bence kaymak gibi olmasi daha iyi hemde bal dök yee 😁😁

1|0
    0|0
    • Dimi yaa düşünüyorum bir erkek oral yaparken vajinada killarin diline değmesi iğrenç bir his olur. Yani ben kocama oral yaparken killari ağzıma suratıma felan değse iğrenirdim. Tamamen tıraş olmadan yapmazdım ona sanıyorum.

• Tabikide düşünsene dilinin ten e değip de aldığın hazzı bide killarin arasindaki iğrençliği ve kil varken olabilecek kokuyu ayrica biliyorsunki bayanlarin vajina mantari olmalarinin en büyük etkisi killi vajinal bölgede idrar kalintilarinin kalmasi

• Sünnet olacak çocuğa gidip çok acıyacak diyen kötü çocuklardan olmak istemem ama yaptırabilecek misin, dayanabilecek misin merak ediyorum. hayırlı olsun şimdiden..

1|0
    0|0
    • Dayanirim :) biz kizlar her ay ne acilara katlaniyoruz bir bilsen :))

• Reklam yapmıyoruz maalesef. Makineyle atışlada yapar iğneylede yapar. çok tehlikelidir :D :D

• bugün yaptirdim ilk kez ne acidi beee ölecektim ama dayandim hihaiahiaha :D

• Iki şık da tam değil aslında annen haklı. Eşin olacak kişi ile karar ver buna. Dikkat et sevgilinle demiyorum.

1|0
    0|0
  • Güzelim sizler zaten her zaman tertemiz bedene sahipsiniz. Özel bölgelerinizinde tertemiz olması gerekli. Şahsen ben sevgilimin eşimin de tertemiz olmasını beklerim her zaman.

1|0
    0|0
  • Hanımefendi genital lazere karşıyım ilerde eşiniz sürekli aynı şekilde gormek istemeye bilir mesela bazen şekiller falan bırakırsınız renk katar iliskinize

1|0
    0|0
  • yazı çok uzun okumadım ama tavsiyem şudur ön ve arka pırıl pırıl olmalı fakat klitorisin üst bölümünde üçgen şeklinde bir miktar kıl bırak hoş oluyor

1|0
    0|0
  • seni sevip evlenen kisi bunu problem etmez, ben kilsiz severim, bir cok erkek de kilsiz sever, japon p*rno filmlerinden igrendik zaten :) kaymak gibi olsun sen yaptir lazeri :) yaklasik bir sene sonra filan ben de yaptirmayi dusunuyorum :)

1|0
    0|0
    • Bencede erkeklerde koltuk alti ve intim bölgesine ve sirtina yaptirmali, onun disindaki killar Sorun değil:)

• cik kilsiz erkeklerde sorun olmaz da, cok killi erkekler sirt, gobek, gogus, koltuk alti, omuz, ense, sakal ustu yanak, genital bolge, anus, kalca ustu bel, baldirlar yapilmali :) ben gobegime, gogusume ve sakal ustu yanaklarima yaptirmak istiyorum :)

• * bulduk kıllısını mı arıycazz

1|1
    0|0
  • Baby face olmalı kaymak gibi süt beyaz olmalı :)))

1|0
    0|0
  • Annen degisikmis subyan vajinasiyla ne alakasi var. Kilsiz sever herkes kaymak gibi tertemiz

0|0
    1|0
    • Annemin değişikliği değil kadın haklı kendimde sağdan soldan duydum. Erkekler değişik.

• Tamamda niye eksiliyon

• Kirli sakal tadında olmalı

1|0
    0|0
  • Temizlik en iyisi

1|0
    0|0
  • Kilsiz * olurmu ya

1|0
    0|0
    • Olmazmi?

• Ben upuzun uzatmaya dayanamazdim. Hijyen acisindan Çok kötü

• Temiz bakmayi bileceksIn. Benim eski sevgiliminki upuzundu yalamaya doyamazdim

• Bal dokup yalamalik olsun :)

1|0
    0|0
  • Aldir tertemiz kaymak gibi iyidir iyi. :))

1|0
    0|0
  • tertemiz mis gibi olmalı

1|0
    0|0
  • Aldır aldır

1|0
    0|0
  • Bence aldır güzel oluyor ben buni si çok iyi bilirim merak ediyorsan ozl yaz detaylı yazayim

1|0
    0|0
  • onu bize değil seni alan kişiye soracaksın ve evlendikten sonra kocana sorarak yaparsan daha mantıklı olursun

0|0
    0|0
    • Kimbilir nezaman evlenecegim :( almak Sorun oluyor vajinam hassas hangi yöntemle alirsam alayim onun ceremesini cekiyorum yaklasik bir hafta. Bekleyemiyorum artik :(

• Eski sevgilimde ayni söylemişti yaptirma Sakın her türlü denemek istiyorum. Evlendikten sonra beraber karar verelim demişti

• yani en mantıklısını düşünmüştüm sanırım aynı görüşteyiz

• Sapittiniz iyice be..

0|0
    0|0
  • aslında vajinanın şekli daha önemli kıllı veya kılsız olmasından

0|0
    0|0
  • Temizlik güzel dir...

0|0
    0|0
  • Kıllı tercih eden erkek var mı ki Türkiye'de

0|0
    0|0
  • vajina ve arka taraftakilerden komple kurtul :) hem hijyen ve temizlik için iyidir hemde daha çekicidir.

1|0
    0|0
  • kaymak gibi olsun yalarım :D

1|0
    0|0
  • Hiç çıkmaması iyi degil çıksınki belli olsun olgun biri oldugun çıkıncada kendin alırsın evlenecegin zaman kocana danış bence

1|0
    0|0
  • Kıllı seven sadece fantazi amaçlı sever. Problem olmaz kılsız her daim makbüldür. Ben şahsen tüy kadar bile kıl olsa soğurdum.

1|0
    0|0
  • oral seks yapmasını seven erkekler genelde kılsız olmasını ister. kendi adıma söylüyorum kılsız kaymak gibi vajinayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • llede kıllı Olsun, hiç kıl çıkmazsa soğurum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• kaymak gibi olsun

1|1
    0|0
  • B dedim hijyen ve temizlik önemli

1|1
    0|0
  • Sen nasıl istiyorsan öyşe yap. Kılsız seviyorsan aldır. Ilerde evleneceğin adam kıl olmadığı için sorun çıkarmaz herhalde.

1|1
    0|1
Yükleniyor...