Esinizin sizden once bir cok kizla beraber oldugunu ogrenseniz ne yaparsiniz ( evlendikten sonra ogrenseniz ) ?

Esinizin sizden once bir cok kizla beraber oldugunu ogrenseniz ne yaparsiniz ( evlendikten sonra ogrenseniz ) ?

1|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Senden sonra birçok kızla beraber olmayacağı da muallak. Yorum yapmak zor. Kendini herşeye hazırla.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Sizden ve evliliğinizden once ise sallayın gitsin cunki sizden onceymis boyle şeylere takilmayin cunki evliliginizi zedelersiniz o yuzden sizinle olduktan sonrasi onemli digerlerine bakin simdi onlar nerede siz neredesiniz o yuzden boyle seyleri geride bırak ve evliliginin tadini cikar arkadasim

1|2
    0|0
    • Herseyini unutup evliligimin tadini cikarmak cok komiksiniz yorum icin tesekkurler

• Kusura bakma yanlis bisey dediysem tesekkur ederim

• Esyafurullaf sizi anliyorum şu an icin dusunceleriniz cok ama cok sinirlisiniz o yuzden normal sonucta burada paylasip konusup rahaylamak fikir alis verisi iciniz degil miyiz o yuzden sorun yok arkadasi yeter ki sen dogru kararlar ver ben e haddimi astim ise ozur

• Çok açık ve net bişi söyleyim. Günümüz için söylüyorum yapmamıs erkek zor bulursunuz. Deneyimsiz erkek zor bulurunur.

1|1
    0|0
    • Yapmadık diye ölelim mi?

• yoo aslında baya var yaa kızlardan daha çok bulunuyor hatta benim dışında ben 3 kişi tanıyorum bakir erkek

• zaman ilerler yapılır. yapmadık diye yanıyosunuz. bende yapmadım. ama etrafımda yapan bir sürü arkdasım var. kendmden 4 yas kucuk biri bile yaptı.
      kişilk meselesidir. yapılır/yapılmaz. yapacak kişi olsun yaparsınız elbet.

• Eğer biri evlenmeden önce yapmış veya yapıyorsa, bakir-bakire olmazsa olmaz dememeli. Ancak yapmadığı halde karşı cinsin önceden bu işi yaptığını öğrensede tepki göstermesi evliliğe gölge düşürür. Belki boşanmaya kadar gider. Doğrusu seviyorsan dikenine katlanacaksın. Herşey cinsellik değil.

0|0
    0|0
  • Artık bu tür ilişkilere doymuş olduğunu ummaktan başka pek bir çaren yok gibi... Dilerim ki kronik değildir :)

0|0
    0|0
  • ben zaten en başından itiraf ediyorum

0|0
    0|0
  • kafanı karıştırma itiraf ettiyse sorun yok demmekki bırakmış o işleri herkez bişeyler yaşamış düşünme keyfine bak adama böyle şeyler belli edipde suölu konumuna düşürmen bunu o işe tekrar iter diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • evlendiğin kızın bakire olmadığını aynı şekilde mesela gerdek gecesi öğrensen aynı soğuk kanlılıkla yaklaşabilirmişin? Kadınla erkek arasında ne gibi bir fark var?

• Samimiyetine inanıp güveniyorsan neden olmasın yapacaksa zaten yapar güvenmişssen bu zamana kadar sıkntı edip kendini yıpratma

• Yani eşim kadinlarla birlikte oluyorsa biseksuel demektir.
    Naparim bilmiyorum :D

1|1
    0|0
  • Olan olmuş o kadar problem yapma evliliğini yıpratma

0|0
    0|0
  • Senden öncesinr neden takiliyorsun ki? Senden sonra bakmalisin..

1|1
    0|0
    • Brinden once ya da sonra bunlar bos bir hayvan hayatini nasil yasarsa sonuna kadar oyle devam eder degismez

• Kusura bakma moralim bozukdu tesekkur ederim

• Önemli degil arkadasim mutlu bir hayat dilerim esine ve sana

• Senden oncekiler neyse a. a senden sonrakiler senin elinde bence..

0|1
    0|0
  • Elimde gitarim cebimde Ankara ağlaya ağlaya... :-)

0|0
    1|0
  • Sendemi bürütüs

0|0
    0|0
  • eşim öğrendiğinde kudurmuştu, ... ve bu normal

0|0
    0|0
  • Ya insan ister istemez çöker yani evlenmeden önce söylenmesi gerekir bence..

0|0
    0|0
  • Kadın olsaydım bana söylemediği için gönül koyardım ama olan olmuş geçmişte kalmış bir olay artık eski sayfaları karıştırmanın bir anlamı yok sonuçta sizinle evlilik yaptığına göre sizi seçmiş demektir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir şey yapmam.

0|1
    0|0
  • burada ''takılma'' diyen erkeklere ''Evlendiğin kadının bakire olmadığını düğün gecesi öğrensen napardın?'' diye sormak lazım. %95i yediremez kendine eminim. Nedir bu çifte standart?

1|0
    0|1
  • Bana neden söylemedin der kavga çıkartırım hatta ve hatta bu konuyu ailelere bile taşırım benim için önemli çünkü böyle şeyler.

0|0
    0|1
  • Milat bensem sorun yok.

0|0
    0|0
  • Direk boşanırım kaldıramayacağım bişey varsa o da yalandır.

0|0
    0|1
  • Benden öncesine bir şey diyemem. Onemli olan benimle bedenen ve ruhen kalmak..

0|0
    0|0
    • Benden once ki hayati nasilsa benden sonrada oyle olsun isterdim adam gibi yasasaydi hayatini birinden once sonra bunlar bos neyse o dur degismez boyleleri

• Adam gibi yasasaydi.. İnsanlar buldukları firsatlari kullanır.. Ama sen bunu önceden sorup soylemeyip evlendikten snra söylediyse nasil guveneceksin?

• Al sana mantıklı bir yorum

• Yani basta bunu sorduysam yalan soylediyse bir guvenim zedelenir bilemiyorum ne yaparim ama ne yapayim o saatten sonra daha evlenmisiz karmasik

0|0
    0|0
  • Problem etmem böyle bir şeyi.

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra olduğu için üzülürüm baya ama yapacak bişey yok
    Sürttür burnu biraz

0|0
    0|0
  • Sonrasında yapmasinlarda oncesinin zarari yok

0|1
    0|0
  • Benden sonrası önemli

1|0
    0|0
  • Bende bir kizim ama bende oldum ama birisini sevsem ondan baskasi olmaz benim icin o yuzden cok onemsememeni soylemek isterim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...