Vajinamdakı dil çok büyük napıcam?

arkadaşlar bu konuyu açtıgım için çok utanıyorum vajına dilim çok büyük pantolon gıydıgım zaman acıyor yururken doktorada gıtmeye cesaretım yok kadınlarada sünnet gìbi işlem uygulanırmı

0|2
9|51

En İyi Kız Görüşü

• Benimde öyle, bildiğin çıkık. Bir riski var mı acaba bunun :(

0|1
    0|1
    • rıskını bılmemde ben pantolon gıydıgım zaman yururrken acıyor o yuzden hep spor gıyınıyorum

• teşekküüürlerr

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 51

• yapmayın allah askına soyle seyler.. kendınızle barısık olun bu boy pos ıslerı akıl karı degıl.. kadın sunnetı zaten farklı bırsey.. sız sanslılardansınız!

0|1
    0|0
  • O dil dediğin şeyin adı labia minora. Labioplasti denen bir olayla dilersen yeni bir şekil verebiliyorlar. Estetik gözükmesi için böyle bir şey yaptırmaya hiç gerek yok ama dediğin gibi günlük hayatta seni bir şekilde engelliyorsa utanma bir doktora git.

0|1
    0|0
  • Dudaklarda sarkma var mı?

0|0
    0|0
  • küçüklüktenmi böyleydi? sonradan çok oynamak veya çok emdrmeklemi oldu? kadın sünneti yapılıyor bizim hastanede özellikle xx ilinin xx ilçesinin tüm kadınlarında bu dil çok sarkık. hepsi sünnet oluyor. bikaçkere stajer olarak bende operasyona katılmıştım çok basit bir operasyondu Lokal anestezi idi. fakat alınan kısım yarı ölü kısımdır yani vajende 3 sarkma naktası var ve sadece 2 si alınıyor seninki tam neresi iç dudakmı dış dudakmı vorexsel sarkmamı? ayrıca sarkan kısımda kararma var mı ve kaç cm? geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hanmefendi vajinanin tam dudak kismina danteli denk gelen ic camasiri giymekten kacinmalisin yoksa o dil dedigin aslinda ic dudaktir yara olursa surtunmeden dolayi dar kot giymedigin zamanda bile yururken dahi aci cekersin ayrica surekli islak oldugu ve havasiz oldugu icin cok gec iyilesir kanama olursada koku yapar. Bir sure dar kotlar giymeyi birak ve ag kismi dantelli camsir giymekten vazgec en azindan gundelik hayatinda. gunluk ped koruyucu olabilir

0|0
    0|0
    • peçete kullanırım hergün günlük kullanamıyorum

• doğum yaptıysan doğum sırasında oluşmuştur rahatsızlık çekmeniz gayet normalki bu konudan bir çok kişi şikayetci cerrahi operasyonla bunu gidecrebiliyorlar korkmanızı veya utanmanızı gerektirecek bir durum yok cesaretinizi toplayıp gidin sonuçda doktorlar hizmet için var

0|0
    0|0
  • Torpuleme dedigimiz bir uygulama mevcut.

0|0
    0|0
  • Vajina dili ne ya klitoris deseydin ya :3 doktora git tahris oldugunda iyilestirmek icin krem versin caresi yok kestirmedigin taktirde zaten kestirme alisirsin salla

0|0
    0|0
  • güler misin ağlar mısın :D

2|0
    0|0
  • ped ile gez bacım

0|0
    0|0
  • keserler

0|0
    1|0
  • klitoris mi çok büyük?

0|1
    0|0
  • Var musulda işid yapiyi :)) hey allam ya ne gunlere galdık :) agri aci varsa sunnetciye gidecegine estetisyene gidecen ama once bir jinekoliga görün bence

0|0
    0|0
  • ataç kullan kız... ;))

0|1
    0|0
  • Evet keserler

0|0
    0|0
  • Canim sen sunneti yalnis anlmissin (kadinda sunnette cloritis i kesiyorlar) ama cerrahi ufak bir mudahale ile halledilebilir

0|0
    0|0
  • ufak bır operasyonla alıyorlar

0|0
    0|0
  • Ona burdan cozum bulamazsinki bayan bir doktora gitmelisin enazindan

0|0
    0|0
  • Rahatsız ediyorsa muhakkak bir jineloğa görün

0|1
    0|0
  • Papuç gibi öylemi
    Çok konuşkandır

0|0
    0|0
  • Mecburi idare edicen

0|0
    0|0
  • konuştur onu :D

0|1
    1|0
  • Cok rahatsizsan dr git ne kaybedetsin ki

0|0
    0|0
  • Hanimefendi tıbben birvtedavisi yok size tavsiyem iç çamaşırınızın içine sürekli pamuk koymaniz

0|0
    0|0
  • Plastik cerrahi ilk gun ki gibi kiz gibi yapar

0|0
    0|0
  • Hayir yok da normaldir benim hatundafa oyle hic sikayet etmedi ama

0|0
    0|0
  • merak ettim ya nasıl olduğunu...

0|0
    0|0
  • Bazı durumlarda uygulanır

0|0
    0|0
  • dil derken dış dudakları mı?

0|0
    0|0
  • vardır sünnet doğru ama doktora gitmeni taviye ederim evlimisin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 8

• sen bir yaz bakiyim gugila kiz sunneti neymis? aptal aptal konusma burada

1|3
    0|0
  • Onunla yaşamaya alışıcan :)

0|3
    0|0
    • canım alıstım. zaten ama pantolon gıyemıyorum ağ kısmı geniş bol olan ürünleri giyiyorum

• O kadar mı belli

• estetik operasyon tabiki var. Yapmayacaksan onunla yaşamaya bak.

0|0
    0|0
  • dil mi? ilk kez duyuyorum böyle birşey.

0|0
    0|0
  • Pireyi deve yapti DILLI duduk..

0|0
    0|0
  • Benim de oyle,
    Doktora gotmistim bakmislardi. Korkmustum ben de neden boyle diye. Jinekologa gittim. O da bakti normal dedi. Her kizin vajinasi farklidir, kucuk buyuk uzun kisa. Her turlusu varmis. Ve sorun cikmazmis ilerde hamile kalabilirmissin iliskiye giriliyormus bu sekilde. Kisaltiliyormus ama eger gercekten cok rahatsiz oluyorsan.

Ben psikologa bile gittim bu yuzden. Kotu duruyordu canimi sıkiyordu. Ama kisalttirmadim, oldugu gibi kalsin dedim. Memnunum. Esim de beni boyle kabul etsin

0|0
    0|0
    • ben de artık salaş şeyler giymeye devam edicem yapcak bir şey yok

• Hintli kadınlar sünnet oluyorlar sende sünnet ol

0|0
    1|0
  • dil dediğin şey ne acaba

0|1
    0|0
    • ıdrars yaptıgımız yerde ıkı tane et parcası varya o

• oha 2 et parçası benim dünyadan haberim yok.

Yükleniyor...