Kotu kokulu akinti gecer mi tedavisi var mi?

Surekli akintm oluyo ve kotu kokuyo dustan cikar cikmaz basliyo koku doktora gittm bircok kez ama surekli tekrar ediyo bildiginiz bir yontem var mi ya da temizleme jeli?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• geçer aldığın sıvı gıdalara dikkat et ağır beslenme

0|0
    0|0
    • Bol bol su mu icmeliym?

• evet , aromalı ağır sıvılardan uzak dur , yağlı sıvılardan ve gıdalardan yüksek asidide aynı şekilde

• Oyle cok asitli icieke icen biri degilm cok tuketmem yani meyve suyu kola falan ama suda cok icemem

Erkekler Ne Diyor 5

• Hanımefendi enfeksiyon var antibiotik tedavisi gerekli tedavi bitince tekrar hekime gorunmeniz şarttır
    ayrıca eczaneden sebamed intim sıvısı alın her tuvaletten sonra muhakkakk kullanın
    ve her gün muhakkak günlük ped kullanın
    geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Akıntı varsa bir kadın uzmana görünmek lazım.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle enfeksiyon kapmissin

0|0
    0|0
  • ballidede isimli bir bitki var bunu bir arastir istersen faydasını gorebilirsin.

0|0
    0|0
  • Mantari enfeksiyon başlangıcı var. İltihap oluşmuş. Doktorunuza görünün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oriflamede bir jel var disi turuncu bende kullaniyorum bak cok iyi geliyo ben devamli kullaniyorum artik

0|0
    0|0
  • Mantar olmuş olabilirsin. Doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Canim surekli doktora gidiyorum neredeyse her ay doktordaym hap kullaniyorum yine basliyo tamamen bitmesini istiyorum yakinda evlenecsgim esimin bu kokudan rahatszi olmasndan korkuyorum

• Tesekkue ederm canim bir bakayim

• Rica ederim

• vajina temizliğine dikkat edersen sorun ortadan kalkacaktırdiye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Doktorunu değiştir.

0|0
    0|0
    • Her seferinde faekli doktora gidiyorum ozelede gittm devletede smdi arastirma hastanesine gitmeyi dusunuyorum

• yediklerin kokuyu etkiler. baharatlı şeyler yeme. Mantar enfeksiyondur. Kokulu ürünler var kullanabilirsin. Geçmiş olsun

• Kötü kokuluysa enfeksiyon veya mantardır. Antibiyotik kullanımıyla geçiyor. Temizliğe dikkat et, vajinayı çok yıkamak doğru değil, özellikle iç tarafı yıkamak o bölgenin florasını bozar ve sık enfeksiyona neden olur. Jelleri kullanmanı pek tavsiye etmiyorum, dediğim gibi yıkamamak lazım fazla. Doktorunu değiştir, belki gerekli tedaviyi yapamıyordur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...