Sevgilim bir süre citol kullandı?

anksitye rhtsızlığı vardı. 2 buçuk aydır kullanıo ama yeni yeni cinsel isteksizlik olmaya başlamış. hatta bunuda yüzüme söledi direk sevgisinde bir sorun yok ama iş yalnız kalmaya gelince istemio npcm bide hiç endişede duymuo bu durumdan. ilacı bıraktırimi kendisine hemen napim bir çözüm söleyn

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sırf bu yuzden ılacı bıraktırma en az 6 ay kullanması gerek yoksa kalıcı rahatsızlıklara sebep olabılır.

0|0
    0|0
    • ne gbi

• o kdr agır değildi hastalığı ya.

• sen bılırsın ama zararlı bende kullandım 6 aydan oncede bırakmadım

Erkekler Ne Diyor 6

• Antidepresan ilaçlarının birçok yan etkisi var erken boşalma bıraktıktan sonra sersemleme v. s ilk başlangıçta hatta doktorlar yarım tb şeklinde başlatırlar ki az zararı olsun diye gelelim soruya yani cinsel isteksizlik anormal bir durum değil doktora başvurmanızı tavsiye ediyorum, geçmiş olsun 😊

0|0
    0|0
  • Bende 7 aydan beri cinsel istek yok depresyon ilaçları yüzünden

0|0
    0|0
  • Ilacin etkisi icerisinde geciktirmeye yol acabilir korkmayin

0|0
    0|0
  • ne işe yarıor o ılac

0|0
    0|0
  • İlişkiyemi girmek istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bende de var aynı sorun kardeşim yapması gereken cinsel ilaç kullancak

0|0
    0|0
    • ya onlarda kalbe zararlı dğlmi. bide kullanmıştı bir kere oda etki etmedi gibi bişe oldu

• Spor yapacak ve ağırlık kaldırsın bol bol mekik çeksin düzelir zamanla

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun onun hasta olması mı yoksa seks hayatınız mı? Adam iyi olmak için ilaç kullanacak bununda yan etkileri olacak tabi. Bir günde iyileşme olmaz en az 6 ay sürer. Önemli olan sağlık. Ayrıca rahatsızlığı cinsel isteksizlik değil anksitiye.

0|0
    0|0
    • sağlığı önemli tabikide. ama ya zamanla ilgisi tamamen kaybolup ayrılırsa

• alakası yok

Yükleniyor...