Hic penis guclendirmeye ve gercek bir erkek olmaya ugrastinizmi?

Penisiniz size yetmiyor veya kendinizi kandiriyorsunuz buyuk ihtimalle cunku biz turk erkekleri cinsellikte cok pasif olarak dogariz bundan tam 3 yil önce bir uzman kontrolunde penisimi guclendirmek ve daha aktif hale getirmeye basladim bugun avrupa duzeyinin cok ustunde bir performansa sahibim neden penisinizi ve iktidarinizi guclendirmek icin ugrasmiyorsunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• sek eksik hissetmişsin ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• balık tutmayı öğret sensei,

1|0
    0|0
  • Gerek var mi? Tatmin oluyo mu oluyo Karsi cins konu kapanmıştır

0|0
    0|0
  • neyin reklamısınız hocam siz açıkça söyleseymişsiniz keşke

0|0
    0|0
  • nasıl yapabiliz yardım edermisin

0|0
    0|0
    • boyutunda sorun yok ta güçlendirmede sorun var sanırım

• ilaç adı yazar mısın araştırayım bir .. ilişki kısa sürmedi

• Yazamam herkezin kullanabilecegi birsey degil dedigim gibi lutfen once bir uzman kontrolunden gecin.

• İhtiyacım olduğunu düşünmüyorum istediğim zaman boşalabiliyorum ve penisimin boyuda gayet yeterli :)

0|1
    0|0
    • Eminmisin cevabi bana degil kendine ver yinede eminim diyebiliyorsan ne mutlu sana

• Ürün mü pazarlıyorsun yoksa amacın gerçekten birilerine yardım mı etmek?

• Hicbir art niyetim yok emin ol bende siradan bir turk cinsel islevine sahiptim sonra tv da p*rno vb seyleri izlerken muthis iyi olduklarini gordum ve dedim ki bende bu kadar iyi olmaliyim uzun ve zahmetli bir sey ama basardim insanin ozguveni muthis artiyor tek istedigim biz turklerin cinsel hayatta cok basarili olmalari lutfen sizde bir uzmanla gorusun ve saglikli cinsel hayatla ilgili ya da gelistirmekle ilgili yazilmis bir suru kitap vb seylerdeki tavsiyeleri uygulayin saygılarımla.

Yükleniyor...