Kapat

Çok acil ve önemliii?

13 yıl önce bel soğukluğu yaşamış ve tedavi olmuş bir insan evlenince eşinin durumu ne olur?
yani eşine bir sakıncası olur mu? hastalık bulaştırma vs gibi

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma görülür.

0|0
    0|0
    • o sorun değil. ama hani bir bayan olarak. bana geçmesini istemem. hani sonradan çocuğa bulaşır mı mesela

• anladım teşekkürler.

• Rica ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• O bel soğukluğu sirt kaslarinin zayif düşmesiyle oluşur bide fazla pompa yapmaktan ama yüzme ws gibi sporlarla uğraşirsa emin ol bişeyi kalmaz ya da steroit vurulsun spor yapsin ama sadece sirt çalişsinn ;) benim bildiğim bu is yerinde bir arkadasda oyle olmus

0|0
    0|0
  • Tedavi olmuşsa sorun yok. Ama sizin içinizdeki şüphe hep sorun olur. Ayrıca niye bu hastalığa yakalanmış araştırdınız mı?

0|0
    0|0
    • tedavi olmuş. ama cinsellik yoluyla geçmediğini biliyorum en azından. zaten bir bakteri enfeksiyonu hani geçişi basitleştirir ama. soru işaretleri oluyor işte

• Önemli olan sizin kafanızdaki soru işaretidir, arkadaşınız tedavi olmuşsa, sizde artık tamam bulaşmaz diyorsanzı sorun yok. Ama kafanızda soru işareti varsa bu her geçen gün büyür, buna dikkat etmek lazım.

• Aids bile yapar

0|0
    0|0
  • geçmemiş ise bulaştırır

0|0
    0|0
  • Bel soguklugu neden olur onu biliyor musun

0|0
    0|0
  • Yok sorun olmaz ama tedavide geç kalmışsa çocuğu olmaz

0|0
    0|0
  • iyileştiyse bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Cinsellikle geçmediğini biliyorum tedavi şekilleride alternatif tıpta farklı

0|0
    0|0
  • Bel soğukluğu AIDS degilmi

0|0
    0|0
    • yok hayır değil. aids virütik. bel soğukluğu ise bir bakteriyal enfeksiyon

• tedavi olmus ise herhangi bir sorun olmaz

0|0
    0|0
    • teşekkürler içimi rahatlattınız

• ne alaka ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...