Hamile miyim ilacın etkisiyle mi hasta olamiyorum?

Sevgilim içime girmedi vajinaya yakın bosalmadi da ama boşalma sonrası sürtünme çok oldu ve hemen ertesi gün hapı aldım bir kac saat içinde. Ertesi günde ilaca bağlı ara kanamam oldu. Tam yumurtlama günümdu o gün. Adet olmam lazımdı iki gündür olmuyorum. Test almaya gidemedim. Hamile olmam zor değil mi bu şekilde bilmiyorum hamileysem yok artik dicem millet aylarca deneyip olmuyor içime bile girmedi. Hamile olma ihtimalim var mi sizce bence yoktu ama adet olmuyorum

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile olman imkansız
    Geçmiş olsun arkadaşım.

1|0
    1|0
    • İmkânsız mi emin misin

• Tamam teşekkür ederim

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• İlaç adet gününü değiştirir zaten.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen hamile değilsin ama imkansızda değil hamile kalman. Ertesi gün hapı hormonları bozuyor, gününün şaşması veya çok uzun sürmesi doğal.

0|0
    0|0
    • Ya stresten iştah artışı oldu kilo bile aldım hemen korktum çok rahattim bugune kadar olamaz diye

• Bir netlesseydi oh dicem

• Netleşmesi için test alman lazım. Testi aldıktan sonra bize de söyle sonucu merak ettim :D

• Yüksek ihtimal değilsin Sen ama yinede eşeğini sağlam kazığa bağla test al.

0|1
    0|0
  • olmazsın kanama olduysa olgunlasan yumurta dısarı atılmıs demektır yumurta olmadanda hamıle kalınmaz onun ıcın degılsın arkadaşım

0|0
    0|0
  • içine boşalmamış hamile değilsin hap kullanmana gerekyok

0|0
    0|0
    • Kullandım bile ayrıca içeri bosalmadan da olabiliyor sperm hareketli birşey yakin yerine temaz ettiyse

• içine girip boşalmadıysa zevk suyundan bile klırsın

• İçime girmedi direkt ama zevk suyu girdi içime hissettim

• l*n ne hamilesi ya biz icine bosaliyoruz da zor oluyor😁

0|0
    0|0
  • Tıp okuyorum hamilesin

0|0
    0|0
    • Dediğim ilacı biliyor musun ona rağmen mi

• Evet norleva ella norleva kalktı piyasadan neyse geçmiş olsun

• Yok artik değildir Naptin pat diye ya regl donemi gibi göğüs ve kasık ağrılarım var

• Umarım hamilesindir

0|0
    2|0
    • Bunu anlamıyorum kime ne naptigimdan rahatsız olan okumaz bu soruları herkese düştü ne yaptığım anam misin babam misin sana ne

• Yapıcaksanda adam gibi yap sonra bakire diyemi yutturacaksın kendini :)

• O insanla evlenecem zaten sana ne oluyor anlamadim

• Hami le değilsin :))

0|0
    0|0
  • Hamile mi :P

0|0
    0|0
    • Gulmeyin ben çok ciddiyim adet olmuyorum belirti daha yok

• hayırlı olsun isim düşünün :/ sigara içemeyin artık

Kızlar Ne Diyor 7

• Kan testi yaptır.

Erkeklere de güvenme.

Hepsi yalancı , tecrübe konuşuyor arkadaşım bakma burada atıp tutanlara :)

Sanki hamile kalsan burdaki insanlar mı yanında olacak sanıyorsun?

Kimsenin üzülmesini istemiyorum , yeter yani..

0|1
    0|0
    • Aynen buradakilere güven yok iste ben başından gecenler belirtileri yazar xiyre yazdım esas yalnızca gitmek istemiyorum ama şu an sevgilim işinden dolayı başka şehirde onu beklerken bebek dogar

• EIG kim seçilmiş boşa yorum yapma :D

• @İkista meraketme..
      E. i. G in açılımını en iyi sen bilirsin :)
      Şindi açık açık yazmim neyse eski konuşmalarımızı hatırla :)
      Anladın sen ;)

• Ulan madem korkuyosunuz niye yiyosunuz bu b. ku anlamıyorum ki. madem yaptin sonucuna da katlan artik.

1|0
    1|0
    • Yediğim her neyse seni baglamiyor bebeği sana baktirmam korkma gene ben bakacam

• Değilsin için rahat olsun hapa bağlı gecikme olmuştur

0|0
    0|0
  • bakire misin degil misin?

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapını ben de kullandığım ay adet olmamıştım ilaçtan dolayı diye düşünüyorum ama için rrahat edecekse bir gebelik testi al eczaneden

1|0
    0|0
    • Bende gecikir diye duydum kasık ve gogus Agrima var ama olmuyorum erken gebelik belirtisi de aynı şeyler yazıyor korktum

• aynı şeyler bn de de oldu aynen :) sorun etme

• Çok teşekkür ederim umarım yoktur gerçekten

• Direkt içinde boşalsa da girişte o spermi öldürmek için hazır bekleyenler var... yok yani öyle sürtünmeden hamile kalmak falan... psikokojik olarak kendinj buna inandirma... bir süre sonra cidden belirti görmeye başlarsın ona inandığın için... 1-2 hafta sonra test al bak... sanmıyorum hamile kalacağını...

1|0
    0|0
    • Aynen bir suru belirti görüyor insan delirecem resmen

• Evet 3 kilo aldım ya doğru diyorsun nasıl güzel gözlem yapmışsin ya çok faydası oldu çok sagol

• Önemli değil :)))

Yükleniyor...