Çok ileri gidince acıyor siz de de öyle oluyor mu?

erkek arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde çok ileri gidince sanki bir yere değiyo gibi hissediyoruz ikimiz de ve bir sancı oluyor ağrıyor bu herkesde mi oluyr o kadar ileri gitmek sizce sakıncalı mı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç santim penisi erkek arkadaşınızın?

0|0
    0|0
    • santim olarak bilmiyoruz ama küçük değil büyük bir penisi var

• benim penisimde çok kalın ve uzun ama kadınların çok hoşuna gidiyor içine girdikçe oh çok güzel ta rahmime dayanıyor harika deyip duruyorlar

• ayyy yalanlara bak

Erkekler Ne Diyor 14

• Vajina boyu 10 cm uyarılınca 1 cm uzar genişliği 2,5 cm uyarılınca 0,5 cm genişler vajina esnektir 13 cm, e kadar sıkıntı olmaz daha uzun olunca penis ileri geri yaparken can acıtabilir.

0|0
    0|0
    • bu kişiden kişiye değişir ama nasıl ki penis boyutları farklı oluyorsa vajina boyutları da herkesde farklıdır

• Vajina boyu penis kadar farklı olmaz vajina 10 . 13 cm arası iken penis boyu 12 ile 20 cm arası değişir hiç can yanmasa bile bilirsiniz bazı pozisyonlarda can acır.

• doğrudur pozisyondan pozisyone değişiyo

• Fazla ileri gitmek mantikli değil uzunsa eger sonucta bu sonsuz cukur değil demi bir yerde durun yani

1|0
    0|0
  • benim penisimde çok kalın ve uzun ama kadınların çok hoşuna gidiyor içine girdikçe oh çok güzel ta rahmime dayanıyor harika deyip duruyorlar

0|0
    0|0
  • Rahmine değiyor ondan

0|0
    0|0
  • Sakıncalı değil
    Ama yine de çok yüklenmemeli

0|0
    0|0
  • Zamanla vajinan kocanın penisine alışacak. O zaman ağrı falan olmaz.

0|0
    0|0
  • Rahim girişi orası, ondan

0|0
    0|0
  • Vajina duvari denen sey var dikkat

0|0
    0|0
  • Yarısını kullan yarısını :D

0|0
    0|0
  • çok ileri gitip orada kalmıyorsa sorun olmaz
    ne diyor şair derine daha derine en derine

0|0
    0|0
  • erkekteki acı neden peki

0|0
    0|0
    • onda acı yok ama bir yere değdiğini o da hissediyor

• çok fazla yok

• yan duvara süryüyor olabilir ondan sordum birde kayganlaştırıcı kullanın o zaman

• yavaş yavaş yapın, zamanla alışır ona göre şekil alır. belirli bir mesafeden sonra rahim ağzına dayanması normal, bu konuda da partnerin dikkatli olacak, birden bire köklemeye çalışmayacak

0|0
    0|0
  • eşimde aynı durum olmuştu zamanla sanırım vajina bu duruma göre değişiklik gösteriyor veya rahim biraz daha yukarı çekiliyor bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Yumurtalıklarına geliyordur. Sıkıntı sende.

0|0
    0|0
    • nasıl sıkıntı bende herkesde olmuyor mu bu

• Hayır olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Rahim ağzıdır.

0|1
    0|0
  • vajinan dardır.

0|0
    0|0
    • ve büyük bir ihtimalle hamile kaldığın zaman doğuramayacaksın

• içimde mi kalacak çocuk nasıl doğuramayacağım :D

• boyutundan dolayı olabilir canım birde alışma süreci var tabi bende ilk başlarda senin gibi oluyordum sonradan geçti daha yenimi ilişkiye girmeye başladınız?

0|1
    0|0
  • yeni evliyim aynı şey bende de oluyor sanki bir yere baskı yapıyor bu da canımı acıtıyor. s penisinin boyutundan dolayı olabilir diye düşünüyorum. s

0|1
    0|0
    • acaba ilerde bir problem ya da sorun olabilir mi

• teşekkürler :)

• yeni veli iseniz normal.
      başka etkenlerde var. isterseniz yazarım

Yükleniyor...