Penisim ideal 19-20 cm, ama testislerimin küçük olduğunu düşünüyorum, kızlar sizce sorun olur mu?

Bu konuda bilgisi olan herkes yazabilir, bir zararı var mı?
Çocuğun olmaz falan diyenler var çevremde.
Ya da cinsel ilişkide itici durur mu kızlar?
bir etkisi olur mu kadınıma ya da bana?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğun olup olmamasıyla boyutunun bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Belki görsel olarak partnerine hitap etmeyebilir. Bu arada aşağıdaki arkadaşımızı dinleyip sakın jinekoloğa gideyim deme :) Bir kadın doğum uzmanına görünmek istemessin sanırım :)

0|0
    0|0
    • Biliyorum o kadar da değil

• Buraya sorarsanız böyle işte birşey bilmeyen insanlardan yorum alırsınız. En iyisimi bir doktora gözükün doğru teşhisi ancak o koyabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Testisine mi içini koyucaksın ideal bence

0|0
    1|0
  • Benim sevgilim ki 19cm onunda testisler küçük gibi duruyor ama aslında normal

0|0
    0|0
    • Hmmm tamam o zmn bir an paniğe kapıldım demek ki penis büyük olunca öyle sandım

Erkekler Ne Diyor 6

• o penısın yanına benı koysan ben bıle kucuk kalırım asdfg

1|0
    0|0
  • Testislerinin küçük olması hiç bir sorun yaratmaz.

0|0
    0|0
  • Penisin büyük olduğu için öyle görünüyorlardır yanında

0|0
    0|0
  • Benimde boyut aynı :Dbana da küç geliyordu testislerim ama alıştım küçük değil

0|0
    0|0
    • Arkadaş kökü kurumuş ağaca benzetip duruyo böyle dedim diye ondan korktum :)
      Dalga geçiyo şerefsiz :) senin iş bitmiş çocuğun olmaz spermin az olur diyo :)

• Aynııı şeyleri duydum hatta dedim ulan bir doktora gidiyimde sonra anladım sıkıntı yok araştırınca :))

• Ben de düşündüm lân kendimi kötü hissetmeye başladıydım iyi oldu sorduğum :) ;)

• topların yarı çapı kaç :F

0|0
    0|0
    • :D onu ölçecek alet henüz icad edilmedi

• Hacı kendine kız bulamassan, onla kendini bile becerebilirsin :d

0|0
    0|0
    • Bulamıyorum zaten,
      Ama denedim erişmiyo l*n :)

Yükleniyor...