Meme uclarim kayip la :(( ?

Memelerimin ucu yok daha dogrusu ic tarafa dogru bu normalmi? disa cikmasi icin ne yapa bilirim?
nerdeyse yok sayilicak kadar bu durum beni üzüyor.
Bende güzel alimli meme uclarina sahip olmak istiyorum :(

0|0
7|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Arkadaşım eski kız arkadaşımda da vardı bu sorun. Aslında bu bir sorun değil bence daha güzel duruyordu. İlişkiye girdiğimiz zamanda beyinin salgıladığı zevk hormonları meme uçlarının çıkmasına sebep oluyordu. İçin rahat olsun ilişki sırasında meme uçların kendini gösterecektir. Bunu dert yapma normal zamanlarda sütten takmasan belli olmaz. Bide bu yönden düşün. Bu bir sorun değil

0|0
    0|0
    • Bazilarinda az olsun bir sekilde cikiyor ya da var. Bende tamamen ice dogru. Ve hic bir sekilde cikmiyor. Bence hos durmuyo buda beni cok üzüyo

• İyide sen sokakta memelerin açık gelmiyorsun herhalde kendinle barışık ol. Başka birisi bunu muhtemelen ilişki esnasında görür ozamanda sertleşme ve dikleşme olur. Kendine güven ve barışık ol dostum böyle küçük şeyleri kendine sorun yapma. Bence iyidir böyle

• elbise astarı mı olm bu ters-düz yapasın :)

0|0
    0|0
  • Mandal tuttur

1|0
    0|0
  • Yaa ne kadar sevimlisin sen yaa. Sen simdi kucuksun bira daha buyu seninde memelerin sut verecek inek gibi olur.

0|0
    0|0
  • filmlerde dikkatimi hep çekmiştir gerçektende bizim türk kızlarındada böyle olan var mı diye düşünürken varmış çok çekici heyecan verici geliyor bana hep hayal ederim emerek ben ucunu çıkardıyorum emdirmen lazım sanırım?

0|0
    0|0
  • Nasıl olduğunu tahmin ediyorum #D öyle de güzeller

0|0
    0|0
  • arkadaşım hıc meraklanma genc kızların genelınde ya cok ufaktır ya da yok denılecek kadar kucuk bu normal bır surec cocuk sahıbı olunca meme ucları buyur bırazda oksamakta fayda var buyumeye yardımcı olur

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • herkesten farkın var işte namın duyulur ;)

0|0
    0|0
    • Ya yaaa meme ucu olmayan şahız

• yaw diğerlerinde var da noluyo meme ucu :) hepsinde sonuç aynı yerde bitiyo , meraklanma yani ;)

• Emilmesi lazım

0|0
    0|0
  • zamanla cıkar

0|0
    0|0
  • Kayıp mı çantana ya da dolaba bak ordadır :D

1|0
    0|0
  • Araya bişey skıştır pompala , çıkar zamnla

0|0
    0|0
  • bakabilirmiyim :D

0|0
    0|0
  • beyaz tenlisin ve muhtemelen meme uçlarının olduğu bölümde sarımtraktır emdirdikçe çıkar

0|0
    0|0
  • Vahh vahhh cook buyuk bir sorun yazik sana canım

0|0
    0|0
  • Uygun bir klinikte kontrol sağlanıp tedaviye geçilebilir... ileride sorun yaratır çünkü

0|0
    0|0
  • emince çıkartır onu erkeğin

0|0
    0|0
  • peki?
    uclarını sık ya da buz sürt dışarı çıkarlar eminim

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı olmaz aslından kötü durmaz ki

0|0
    0|0
  • bunun çözümü kesinlikle bende

0|0
    0|0
  • Emdirt düzelecek

0|0
    0|0
  • Masaj en güzeli eğer sevgilin yoksa tabi.

0|0
    0|0
  • Masaj yap bence sende fit bir memeye sahip olursun

0|0
    0|0
  • devamlı libidoyu yüksek tutucan

0|0
    0|0
  • Emdir ellet cikar :)

0|0
    0|0
  • Sudyensiz yat ve biraz ellenmesi lazım..

0|0
    0|0
  • kilo durumun ne biraz zayıflaman gerekebilir

0|0
    0|0
  • Elektrikli süpürge kullan memişlerine.. ya da git bir bebeğe süt anne ol. Cof cof emzir.

1|1
    0|0
  • cinsellik arzularken degişim oluyormu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• biri sana bunun süt damarlarından kaynaklı olabildiğini küçük bir operasyon ile normale döneceğini söylesin
    memeler fora

0|0
    0|0
    • Peki cocuk dogurduktan sonra sorun olmazmi

• sorun çıkması imkansız

• tesekkür ettim

• yigenlerimin doğumunda doktorların verdiği eğitimden dolayı biliyorum bunu. meme uçlarını ovuşturarak çek. zamanla uçlarının sertleştiğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • Emzirmede problem olur doktora git

0|0
    0|0
  • Libido artınca çıkıyor olmalı :/

0|0
    0|0
  • Nereye birakmistin en son oraya bak

0|0
    0|0
  • Bu yapisal bir sey ama sanirim cocuk dogurursan belki bir yere kadar cikabilir. Unutmayalim, memelerin asil amaci cocuk emzirmektir. Islevsel yaklasirsan sorun cikmaz. :)

0|0
    0|0
    • Tamamda görüntü olarakda hos durmuyo bence.

• Goruntuyu bosver cunku yapacak bir şey yok. Boyle dogmussun. Ha ne olur, estetik ameliyati olabilirsin ama o zaman da sut kanallarina zarar verme ihtimalin yuksek. Bazen basa gelen cekiliyor. Benim de ice donuk degil ama uclarim cok az. Sorun degil. Istedigim gibi ince sutyen takiyorum mesela ve uclarim gorundu mu derdim yok. Iyi tarafindan bak :)

• En son nerede gördün

0|0
    0|0
Yükleniyor...