Erkeklere bir sorum olacak...

ne asalak tipler var , neymiş efendim bakınız..

türk kızları anam çok nazlı ..

türk kızları vermiyor abi ya..

türk kızları kezban :(

şmidi efendim bir sorum olacak, senin annen zamanında evlenmeden babanın kucağına oturduğu için mi baban annenle evlendi efendim ha ? hani çok doğal ya (!) biraz babanızın oğlu olun ..

kültürünüzü örfünüzü adetinizi köreltmeyin..

türksünüz siz müslümansınız her şeyden önce!

efendim avrupada ki kızlar rahatmış naz yokmuş hatta yiyişebiliyorlarmış ... vaaaay be !

ama o avrupalı kadına sormuyor evlendiği avrupalı adam ! benden önce kaç kişiyle yattın .. sen kiii ! sevgilin senden önce biriyleriyle öpüşse bile içine kurt düşen adam ! madem .. istiyorsun türk kızları rahat olsun... sende benzet ' yiyorsa ' kafa yapını o avruplaı adamalara..

yiyorsa.. doğal karşıla ' kız kardeşini ' bir herifin gece eve bırakmasını .. yiyorsa doğal karşıla evleneceğin kadının bakire olmamasını...

yapmayın , düşmeyelim bu kadar...

neden uzaklaştık bu kadar kültürümüzden adetlerimizden dinimizden ? yada madem uzaklaştın sen , o zaman git türk kızlarından uzak dur git kiminle hangi uyruklu bayanla ne yapıyorsan yap ama evlenme yaşın geldiğinde bakire olsa ağzına girme ola ki ben gibi birine denk geldin kırarım o ağzı :)

cevap verin bakalım.. ha bu arada

toplumumuzun abazamsı halleri yüzünden gizliyim. :) şimdi avrupada da olacaktım da erkekler profilimi görünce yavşamayacaktık ama işte :)))) ..

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hemcinslerime ihanet gibi olacak ama yüzde yüz haklısın kardeş.Doğruya doğru yani...

4|2
    0|1
  • Sana katılıyorum arkadaşım. Erkekler nedense her çiçekten bal almak ister ama evleneceği zaman daha filizlenmemiş fidan ister. Kızları kandırıp yatağa atmak için binbir takla atar yatağa atınca arkasına bakmaz uzar. Kalmadı örf adet ne yazık ki.

1|2
    0|0
  • Hiç tartışma götürmeyecek şekilde,net olarak haklısınız arkadaşım.Bu güzel yazınıza 5 yıldız ve destekleyen tüm arkadaşlara +1 benden

2|1
    0|0
  • Namus sadece erkeğemi has. Eğer sizin dediğiniz gibi olsa alayımız gay olurduk be. Erkek kadar kadında suçludur eğer yukarıdaki yazdıkların suç ise. İstemeyene kimse zorla bişey yapmaz bu durumda ise olay namus kvramınıda aşar adı tecavüz olur ama yukarıdaki mevzuda tecavüz mevzusu değil. Sonuç itibariyle ortaya alan memnun veren memnun davası çıkar. Kız tahrik eder erkek yapar, erkek tahrik eder kız yapar. Bu böyle tavuk yumurta ikilemi gibi sürer gider. Ama olurmu erkekler abaza değilmi kız nesli asla abaza değildir. Ben ne kızlar tanıdım sen biliyormusun arkadaşım? Bırak kızlığını insanlığından utanırsın eğer gerçekten yukarıdaki yazılarda samimiysen.

0|0
    0|0
    • ben kız yada erkek neden yapıyorlar ne yapıyorlar olmaz şöyle böyle demedim kii..

okuduğunu anla bari.. ben bunlara karşı olan kız için söylenenlere öfkeliyim.. bak .. ürk kızları anam çok nazlı ..

türk kızları vermiyor abi ya..

türk kızları kezban : diye belirtmişim zaten... birileri var ki olması gerektiği gibi olan kızlara bu yakıştırmayı yapıyorlar..

• Evde boş vakit koşturan ve boş bir vakit bulduğunda da sex filimleri izleyen bir nesiliz,abaza olmamız azgın olmamızda normal,normal giyinen kızlara bile bakıyoruz,içimiz aç bizim,yabancı hatunların hayatları daha serbest olduğu için onlar daha cazip yani gerçektende bir kaç yabancı hatunla takılmışlığım olmuştu hakkaten işin erbabı oluyor,ama işin sonuna geldiğinde amaç evlenmek olduğunda da gönül helal süt emmiş kızdan yana oluyor,bunun sosyal sebebleri çok irdelenebilir ama toplumun olaya bakış açısı bu yapacak bişey yok:)

0|0
    0|0
  • Türk kızlarından son zamanlarda bende soğudum. Gereksiz tripler, kıskançlıklar, şüpheler falan. Ya doğru düzgün insanları bile bulamıyorsunuz. Nerde ayyaş varsa onu bulup ona bağlanıyorsunuz. Sonra bizim gibi bulduğunuz zamanda geçmişi bahane ediyorsunuz. Yok arkadaş siz Türk kızlarının hakkından başkası gelsin. Hiç psikolojimi feda edemem. Genel Türk Tarihimi iyi bildiğim gibi dünya özellikle Asya tarihinide iyi bilirim ve halende biyoloji okumama rağmen Japon tarihini araştırmaya devam ediyorum. Bu konuda bana kültür edebiyatı yapacak kız erkek kimse artık benimle yüzyüze bir genel kültür düello yapmak zorunda.

Japon kızları favorimdir. Masterımı Japonya'da yapacam sırf bu yüzden. Yani siz Türk kızları bizden uzak Allah'a yakın olun.

0|0
    0|0
  • 1 yerde katılıyorm 1 yerde katılmıyorum insanların gecmislerini kafana takamazsın. Ben derim sanki ben sütten çıkma ak kaşıgım. 2.Adet ve örflerimizde böyle davranmak demene katılmıyorum. 3. Avrupadada bizden daha yavsaklar tanıdıgım kadarıyla türk erkekleriginin cogu yabancılardan daha romantik. 4. İşin esprisi akıllı erkek babasının yaptıgı hataları yapmaz :)

0|0
    0|0
  • beyler bu yemedi, bunu evlenme listesine add yapın

0|0
    1|1
  • Doğru gayet güzel bir yazı olmuş hiç yalnış bir tarafı yok.

1|1
    0|0
  • çok mantikli yazmişsin 5 yıldız.

1|3
    0|0
  • aha bir kezban daha :D

0|1
    2|3
    • bunu bekliyordum. bir kez daha beni şaşırıtmadığınız, ve haklıllığımı kanıtladığınız için minnettarım efendim..

• insanları hayal kırıklıgına ugratmandan nefret ederim :D

• Abazalara tokat gibi cevap vermişsin helal olsun .. Bütün Türk kızlarının senin gibi düşünmesi dileğiyle

0|0
    0|0
  • Konundan alakasız ama ben şu zamana baktığımda bakire olmayan türk kızlarının sayılarıda azalıyor , yani bunun serbestlikle alakası yok bazıları gizli yapıyor söylemiyor bazılarıda belli ediyor kendini sormana gerek kalmıyor

0|0
    0|0
    • yani evet öyleleri var tabii. o zaman ne yapcan öyleleriy yatıp kalkcan diğerlerinin arkasından atıp tutmican geri kafalı yok kezban yok kaprisli demicen :)

• Pardon , bakire olmayan türk kızlarının sayıları artıyor , diyecektim

• Ben öyle demiyorum ben ne annemi karşı bir sevgim oldu nede babama yani beni bağlayan bir türklük yok , ama benim hayatıma girenlerin çoğu bakire değildi yani şimdi istatistik yapmim burada ama çok fazla yani , Ben kimsenin arkasından atıp tutmuyorum hiç bir ülkedeki kızlarla kıyaslamıyorum ama tük kızlarıda herşeyi gizli yapıyor yani bir fark kalmadı bu işte

• gizli bayan, öncelikle şunu belirtim bütün Türk erkeklerini aynı kefeye koydunuz, isteyen istediği ile yatar yatmaz, da siz erkekler ile yatmıyorsunuz diye bunu tüm ks kullanıcıları bilmek zorunda mi :d

0|0
    0|0
  • neden gizli yazdin ki?

gayet akılli mantikli şeyler yazmişsin?

0|0
    0|0
    • birilerinin eklemesini veya saçma sapan mesaj gönderilmesini istemedim... zaten doğruluk var ise kimin yazdığının ne önemi var :)

• Baştan sona haklısın valla. Ama yavşama konusunda herkes bir değil bu konuda haksızsın kusurbakma.

0|0
    0|0
  • verici kızlar var evlenilecek kızlar var.ben şahsen verici kızlardan istiyorum.evlenilecek kızlardan istemiyorum.

0|0
    0|1
    • Ama evleneceğinde dokunulmamış olsun istersn demi ?

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...