Hayat Kadının Bırıyle Ilk Kez Ilıskı Yasadım , Sızce Aıds Olur Muyum?

Hayat Kadının Bırıyle Ilk Kez Ilıskı Yasadım , Sızce Aıds Olur Muyum? Dedıgıne Gore Korunuyorum Dedı Duzenlı Doktora Gııdyormus Ama Bılemedım Ne Yapmam Gerekıyor?

Güncellemeler:
Sizce Sıkıntı Olur Mu?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın çok merak ettim. kocamda aynı bokları yemiş baya bir benim gözümde o yanı çok kötü. konu açılsın şerefsiz diyorum yani. bence benim gibi oda ilişkiye girmemiş olsaydı iyi olurdu.

0|1
    0|0
    • 23 yasındayım canım , benım ılk ılıskımdı ama bakırken şu an bakır degılımm sanırsam , ben serefsız olmuyorum dımı konu acılıdı ama , ama artık cok genc maalesef gırtmıs ama su var ben dun jayat kadınıyla ılk ılıskımı yasadım hıc zevk almadım neden kı?

Kızlar Ne Diyor 1

• o boku yerken tedirgin degildinde simdi mi başladı hashshdjdj ta ta ta öldün ciq

0|0
    0|0
    • yapma boyle nolur ılk denemem dı sonucta nasıl bır sy oldugunu merak ettıfımden dolayı yaptım...

• ordmsn @catttttt

• @cattttt

Erkekler Ne Diyor 4

• Senden bir önceki erkek aids ise korunmasının bir faydası olamaz.

0|0
    0|0
    • anladım benden bı oncekı kısı benım mahalleden arkadastı sonucta

• Ya ondan bir öncesi, ya da 5-10 öncesi?
      Bir önceki sadece bir tanımlama idi.

• haklısın

• şüphen varsa eliza testi yaptırmalısın

0|0
    0|0
    • nerden yaptırabılırım pekı

• bnde 1 yıla yakın zamndır hiv ve aids hastaları ıle ılgılenıyorum hastalık hakkında aılelere bılgı verıyorum bu yuzden bukadar yazdım sızede hayırlısı dostum.

• sagolasın gardes Allah Razı OLsun Umarım Bırsey Olmaz...

• kan tahlili yap biraderim ;)

0|0
    0|0
    • yaptırcam bakalım umarım pozıtıf cıkmaz...

• sıkıntı yok çok şükür tahlil veryom arada banada erkek kuzenim söyledi ona anlattım korkma bunlar yoksa dedi :)

• anladımm gardes :)

• O kişinin lafına ne güvenirsin arkadaş? Kendin bilimsel olarak korun. Allah korusun bel soğukluğundan tut, birtakım kist hastalıklara yakalanma riskin olabilir. MAntar enfeksiyonları olabilir. Kısırlık olasılığın bile olabilir.

0|1
    0|0
    • anladım gardes penısımın yanında daha onceden sıhıle benzer bısı cıktı urolojıye mı gorunmem lazım

• anladım

• Üroloji uzmanına görünmeyi ihmal etmeyin. Kontrolsüz bir ilişki de yapmayın bir daha. Sağlık açısından ciddi sakıncaları olabilir size.

Yükleniyor...