Kızlardan cevap bekliyorum, erkekler de cevap verebilir?!

Evet kızlar merak ettiğim nokta seks'e bakış açınız nasıl,bakirelik diye bir derdiniz olmasaydı her çıktıgınız erkekle yatarmıydınız? Yoksa yine aynımı olurdunuz?ayrıca Türk kızlarındaki seks düşmanlıgı bakireliktenmi kaynaklanıyor ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence Türk kızlarında ki seks düşmanlığı tamamiyle erkeklerin önyargısı ve acımasız eleştirisinden kaynaklanıyor. Bakire olana kezban, olmayana kaşar yakıştırması siz Türk erkeleri tarafından yapılıyor. Önemle hatırlatma gereği duydum.

5|4
    0|1
    • tamam da örnek bakirelik diye bir kavram olmasaydı,yine aynı mı düşürdünüz ? Yoksa ozaman seks yapmada özgür oldugunuzu mu düşünürdünüz ?

• anladım.

Kızlar Ne Diyor 10

• bakirelikten kaynaklanmıo dinini bilen bi kız kocasından başkasıyla sexe düşman olur ne mutlu

1|7
    1|0
    • ozaman erkekler neden bunu düşünmüyor?

• şeytana uyanlar oluo kadınların 9 nefsi vardır hepsine sahip çıkarlar ama erkeklern 1 nefsi vardır sahip çıkamazlar

• akıllıca

• sekse bakis acim soldan oluyor benim genellikle. bakirelik diye bir derdim olmasa da her ciktigim erkekle yatmak caiz midir bunu diyanete bi sormak lazim once. ama kanimca ismi gaffur, hamdi, abdurrezzak, sinasi gibi isimleri olan vatandaslarla ve hermafroditlerle yatmazdim saniyorum. turk kizlarindaki seks dusmanligi.. dur ben bunu biliyodum yaa. anneme sorup gelcem. hah. cumhurbaskani uc cocuk dogurun demis. o yuzdenmis. tayyip seni seviyom :(

0|1
    0|0
    • Yaptıgınız ironi'miydi ?

• ya raskol, her sey nasip kismet. yuce tayyip uc tane diyorsa uc tane yapicaz. sunnet gibi bir sey bu tayyibin soyledikleri. hadi sen de al karini koynuna. calismaya baslayin. ben de benim adami cagirdim. isten geliyor kostura kostura. biz de baslayacagiz calismaya. ama sanirim kopru tikanmis. gunah yazar mi ki? :( eheueheh biyoloji okumuyorum hayir. genel kulturum fena degildir. tayyip gucenmesin. onunki daha iyi <3

• köprü tıkanıksa günahı büyük olur :) geciktirmeyecen böyle şeyleri :)

• Bakirelik namuslu etiketi yapıştırılmasına sebep oluyor. Ancak bakire olup da neler neler yapanlar var ki bunlar bir de bakire olmayanlara namus bekçisi kesilirler. Dolayısıyla kimse seks düşmanı değil.Sadece herkes gizli yapıyor ama genelde birleşme olmadan. Çünkü toplum yargılarında hala bir tabu, hala bir namus etiketi olarak görülüyor.

1|0
    0|0
    • Yani evlililkten önce seks yapmamanız bakireliği olayındanmı kaynaklanıyor?

• söylediklerine katılıyorum ama toplum böyle şeyleri kabullenmeyebiliyor :)

• valla kabullenebilenler bana yeter dostum :) toplum umurumda değil.ne mal olduklarını görüyor ve biliyoruz :)

• seks düşmanlığı değil bu toplum baskısından çevrenen kaynaklanan bir korku, sonrasını düşünme. bana göre seks erkek için neyse kadın için de o. ama ne yapmış olmak için yapılcak bişey ne de her sevdiğinle olabilcek bişey. bunu gerçekten sevdiğin aşık olduğun senin için özel olan uzun süreli bi ilişkinde tabi ki de yaşarsın bundan daha doğal bişey yok. evlilik bunun için gerekli bişey değil bence. erkekler siz de kızlara bi zardan bi şeyden ibaret bakmayı bırakın sevin ilgi gösterin zaman ayırın sevdiğinizi sizi seveni üzmeyin onun geçmişine değil sizle birlikte olduğu zamana ve sonrasına bakın, karşınızdakinden ne bekliyorsanız siz de aynısını yapın.

0|0
    0|0
  • Sadece evlencegim kisi

0|6
    1|0
  • Bakirelik günah olmasa ve bakire olmasakta biz bayanlar gibi her önünüze gelenle yatmazdik

1- evlenecegimiz erkeğe saklamayı düşünürdüm

2-saklayamadigimizi düşünelim kandirildik veya bi şekilde yaptık diyelim ama genede erkekler gibi her önümüze gelenle yapamazdık seçici olurduk...

0|0
    0|0
    • hımmmm,demekki Türk kızlarının yapısı diğer kızlara göre çok farklı.

• Seks düsmanligi bence dagdan inme türk erkeklerinden kaynaklaniyor (hepiniz üzerinize alinmayin bence, ama cogunuz öylesiniz) ben bakire degilim, erkek arkadasimla harika seks yasiyoruz.. Birbirimizi seviyoruz, insallah evlenicegiz, pisman degilim, zamani geri döndürsem, yine onunla birlikte olurdum. Ondan baskasinin bana dokunmasina izin vermem, baskasiylada birlikte olmam. Ama olurda bir gün ayrilirsak (allah korusun), baskasiyla beraber olmak istemem, ..

1|2
    0|4
  • hic farketmez yine esimden baskasi bana dokunumazdi zinadan korkarim ben derdim sadece zar olsaydi erkeklerin düsüncesi umrumda dahi olmazdi istedigime verirdim

0|2
    0|0
    • 'zar olsaydi erkeklerin düsüncesi umrumda dahi olmazdi istedigime verirdim' ne demek istediniz?

• yani zar engellemiyor beni günahindan korkudugum icin kimseyle brlikde olmam öbür türlü olsaydi zar umrumda olmazdi isterse gitsin erkeklerin benim hakkimda ne düsündügü umurmda dahi deyil sirf erkek onun ilki olmami istedigi icin kimseye saklamazdim

• sex demek zına demek

0|3
    1|1
    • harbimi ?

• offf bu kadar da olurmu diyodum oluyomuş yuh be

• BU KDR OLAN NE ?

• bı yanls yaptım bakıre degılım yasım daha 18 ama yınede onume gelenle yatmıyorum. snn dedgn gıbı olsaydıda o kadr ucuz degılım ulasılamsı zor olmak en ıyısı

1|1
    0|2
    • anladım,peki bakireliğini verdiğin kişiyle evlenmediğin taktirde sıkıntı olcagını düşünüyomusun bunun?

• onuda denıcem kısılıgıne baglı kabul etck bırımı bazı erkkler delı gıbı sevsede onlara ters asla kabule tmıyolr.

• sanki bütün evlenen kızlar bakire mi yaa takma hiç kafana, bekaretini dert eden biriyle de evlenme zaten, hayatı zindan eder sana

Erkekler Ne Diyor 2

• saçma bence istemesini bilene vermeyecek kız yoktur...

1|2
    0|0
  • bazıları için olay sadece zar olabilir, ama bazıları sadece kocasıyla beraber olmak istiyor asıl bakireler de onlar zaten.

1|0
    1|0
Yükleniyor...