Canım fazla acır mı?

Kalçamda ağrı var uzun zamandır netten araştırdım anal ilişki iyi geldiğini ögrendim denemek istiyorum ama bir erkek arkadaşım yok bulsam bile canım fazla acır mı?

0|0
2|31

En İyi Erkek Görüşü

• Haha la ben tamam abazayim anal manal farketmez de vay o arkadas onu kim yazdi ise seni iyi keklemisler ya

0|0
    1|0
    • Denemeden bilemeyiz

• Tanımadgm bir insanın dokunmasini istemiorm huylanrm ben

• Tanisanda huylanacaksin ve acirki ne kadar incede olsa penis dikkat et

Erkekler Ne Diyor 30

• emınmısın kalcanda oldugundan.. belkı baska bır seyın dısa vurumudur o !

1|0
    0|0
  • Hak deliği varken b*k deliğine sokanın aklına sokayım ben.

2|1
    0|0
  • evet yaa cok iyi olur gecermi bilmem ama dort gun sonra kokuyu nasil gecirebilirim diye sorarsin sonra surekli gaz yapiyorum diye tutamiyoruma kadar yolu var bunun sakin anal deneme agrinin nasil basladigini tam olarak kalcnin neresinde yorun oldugunu birde ne sekilde (yanma sizi agri kasilma) oldugunu yazarsan yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • Her pembişi kız sanmayın dostlar :)

0|1
    1|0
  • basur icin o:-)
    soyle ki basur memesini ya doktora goturup patlattiracan ya da kalin bir sey ile.
    espirisi vardi hatta. gelmistibiri bana abi basura ne iyi gelir demisti. ben de pc nin bataryasi yuvarlakti. cikarip git tuvalete sok bunu agriyan yere duzelir demistjm. sonrasini hatirlamiyorum gozumu hastahanede actim:-)
    saka saka. dovmedi ama gulmektrn yere dustj:-) yani evet olur ama sadece basura.

0|0
    0|0
  • hımmm senin döte kısmet bulundu:)))

0|0
    2|0
  • Seviyemi düsürmek istemiyorum kizim hic akil yok mu sende, hangi tip hangi saglik uzmani böyle bisey faydali der, sen oyle dersen cikar sana gore, ama kim verdi bu sana, aklini basina al

0|0
    0|0
  • Hatunun niyeti kötü :D

1|0
    0|0
  • Hahahahahahah l*n yaratıcılığına hayranim

1|0
    0|0
  • o sana baglı arkanın buyuklugu ve pantnerın penıs boyutuna baglı ve de işini bilirsenız hıc sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • seni çok fena yemişler

0|0
    0|0
  • Yok gülüm saçmalık bu defa hiç üstüne oturamaz duruma gelirsin g*t ağrısından

0|0
    0|0
  • Kim versiyse o aklı doğru değil ama ince uzun olursa çok acımaz kalır olursa oruramazsın kıçının üzerine haberin olsun

0|0
    1|0
  • Ne alaka :)) ki cin da ki agriyla mısır kuşkulu şok :))

0|0
    0|0
  • Acır yapma

0|0
    1|0
  • Tam yerine geldin gönüllü çok çıkar şimdi

0|0
    0|0
  • bence doktora git
    ama anal ilişkiye girmek için kalçanda ağrı oluşuyosa başka

0|0
    0|0
  • Itinayla acitmadan her turlu bel agrisi tedavisi icin anal yapilirrr

0|0
    0|0
  • buldun mu arkadaş

0|0
    0|0
  • ilk seferde acıyabilir sonra alışırsın

0|0
    0|0
  • Trollerin efendisisin resmen

0|0
    0|0
  • deneyelim belki iyi gelir :D

0|0
    0|0
  • işte burada tecrübe var

0|0
    0|0
  • e yuhh yani nerden okuduysan bir hekim olarak banada göster. anüsün yırtılmadan bu kafayı değiştir

0|0
    0|0
  • bence doktora git

0|0
    0|0
  • Özür dilerim bu ne ağrısı.. Anal ilişki iui geliyor Muş..

0|0
    0|0
  • ya gözünü sevim aklını başına al da öyle soru sor.

0|0
    0|0
  • Yok canim krem filan kullanirsan hic bise olmaz istersen tanisip seninle deniyebilirz tanistiktan sonra

0|0
    0|0
  • eğer psikolojik olarak çok istekli ve arzuluysan olabilir ;) sadece ilk 2 ya da 3. defa acır sana yumuşak davransın kolay geçer. ondan sonra alacağın zevke bakarsın :)

1|0
    0|0
  • He canim he

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Acımaz deneyimli birisi ile yaparsan

0|0
    0|0
  • kalçadaki ağrı serviks kanserinin işareti olabiliyor. kalçanda ağrı veya basınç tarzi bir ağrı serviks kanserinin belirtisidir. vakit kaybetmeden doktore görünmelisin. (en basitinden yumurtalık kistinden yumurtalıklarını kaybedersin bu da bir daha asla çocuk sahibi olamayacağını işaret eder.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...