Tampon kullanimi hakkinda?

Kizlar ve Erkekler oncelikle tamponun nasil kullanildigini sormak istiyorum daha sonrasinda ise sevgiliniz veya yakininizdaki bir arkadasiniz tampon kullandigini soylese tepkiniz ne olur onu merak ediyorum :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire değil diye şutlarım

0|0
    0|0
    • neden sonucta biriyle yatmamis?

• e belki denize gircek kiz

• Bir insan kendi bekaretini neden bozar ya da kim inanır buna sen öylemisin yoksa :S

Erkekler Ne Diyor 9

• bakıre kullanamaz ve cok saglıksız.. ıpını kacırma sakın bulamazsın sonra:)

0|0
    0|0
  • Takıyorsun çalışıyor işte

0|0
    0|0
  • Araba tamponu?

0|1
    0|0
  • bakireler tampon kullanamazlar kullananlarda memnun olmasalar bu kadar ürün satılamaz.

0|0
    0|0
  • Spor tampon tak birazda düşür. On numara

0|1
    0|0
  • one l*n

0|1
    0|0
  • Hanımefendi bakire olanlar kullanamaz başka. merak ettiginiz5 ne varsa sorun yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • adet olmus derim uzak dururum cekemem sitemini gel gitlerini

0|0
    0|0
    • hahahah haklisin ama erkek arkadaslarimiza o donemlerde ihtiyacimiz daha cok artiyor zaten acimiz oluyo sevildigimizi duymak iyi geliyo

• seviyorum diyorsun git basımdan diyorsunuz agrım var cekemem şimdi diyorsunuz gidiyoruz niye gittin diyorsunuz :( siz her zaman sevildiginiz duymak istiyorsunuz ped kullanmak neyse tamponda odur degişmez sonuc hastadır

• Utana sıkıla ped aldımda asla tampon almam kendi kendine kullansın bişey demem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne nasıl kullanılır vajinaya sokcan işte. ipini kaçırma çıkartamazsın. bakire olmasam kullanmayı isterdim ped yerine ama oda kanı içeride tutuyor zararlı sadec özel günlerde denize falan girceksen kullan kanın çıkması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...