Bir erkek neden gay olur?

anlam veremiyorum demin facebookta bi gay sayfasindaydim dehsete dustum gercekten igrendim bitane evli adam yorum atmis bi erkek ariyorum diye IGRENC, basimiza tas yagacak :D

kizlar dururken neden bi erkekle sevismek isterler anlamiyorum resmen hastalik bu ya

kizlar siz mesela kocanizi bi erkekle yakaladiniz, napardiniz? D:

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol onların gaylikle uzaktan yakından alakası yok. çocuğu farklı bir zevk arayışında ve çoğu kızlarla iletişim kuramayan kızlarla ilişkiye giremeyen erkekler bütünüdür. gay olanlarla daha çabuk cinsel ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar .

1|2
    0|0
    • evt ya bazilari da kiz erkek travesti fark etmez diye yorum atmis :s resmen her delige sokarim diyorlar ne kadar igrenc yaratiklar ya, herseyin bi siniri var insan nasil kendine hakim olamaz

Erkekler Ne Diyor 13

• gerçekten erkekle olmak isteyen biraz kadın ruhlu efemine olmalı.öyle hissediyorsa cinsiyet değiştirmeli.dinen de caizdir gerçekten böyleyse.

diğer şeyler bana sapıkça anlamsızca geliyor.

kadın kadınla yurtlarda falan yanyana yatıyor, erkekler de böyleyse . hemcinslerle çok sık uzun süre kalınan ortamlardan olabilir. askerlik vs.

karşı cinsi tanımamak, farklılık istemek..

duygusal olarak bir şey hissediyor ama ben onu anlatamıyorum . beni aşar.

0|0
    0|0
  • he ya kızlar nie lezbiyen olur :))

1|1
    1|0
    • aynen ya bende onu anlayamaıyorum

• kizlara yine anlam verebiliyorum her ne kadar lez olmasamda :D

sen gaymisin?

• Ben gay değilimde sen kızlara anlam verebiliosan lezbyensin :)

• bi arkadaşıma sordum oğlum neden travestiye gidiosun diye

''erkek adamın halinden, erkek adam anlar.'' dedi, o gün bugündür, bu konuyu kurcalamıyorum.

0|2
    0|0
  • hep kızlar yüzünden oluyor bunlar isteyince hemen verseniz adamlarda erkek aramayacak siz vermeyince onlarda verene gidiyor.)))

0|0
    0|0
  • gelin loooooo

ben 4 tane kadına bakarımmmmmmmmm

evlenirim

kadınlıklarını yaşatırım

0|0
    0|0
  • genler ile ilgili olduğunu düşünüyorum,salla gitsin

1|0
    0|0
  • sen bunun neresindesin anlıyamadım.

0|0
    0|0
  • seviyolar demekki yemeyi zevk renk meselesi sanırım :)))))

0|1
    0|0
  • adam kız bulamamıştır..

varmı bildiğin sevişmeye hazır kız?=

0|0
    0|0
  • tamamen katılıyorum kızların kızla ,erkeklerin erkele birlikte olması doğaya aykırı

0|0
    0|0
  • tercih meselesi yada hormanlar ile alakali

çok ünlü bir aktor başka bir aktor ile basilmişti sanki

0|0
    0|0
  • kadınlarda g noktası (kiltoris kökü) vahinanın içindedir. erkeklerde ise (penis kökü) anüsün içindedir. zaten seksin amacı g noktasını uyararak tatmin yaşamaktır. doktorun biri sigara içmek i.nelik gibi birşeydir, başladın mı bir daha bırakamazsın demişti. g noktasının daha iyi uyarıldığını anlayan erkek gay olur.

0|0
    0|0
    • diyorum ya, dun gay sayfasindaydim o kadar cok erkek vardi ki, sadece ''PASIF'' GAYlerle bulusmak istiyorlardi

kendileri sadece aletini sokuyo, sokturmuyo yani anlatabiliyormuyum? bi erkekle anal iliskiye girene kadar bi kadinlada anal iliskiye girebilirsin

iste ben bunu anlamiyorum :D

• ters ilişkiye karşıyım.

• link al incele

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı insanlar erkek vücudlu, kadın ruhlu olarak doğabiliyorlar. İleride zaten bu kişiler maddi imkan bulduklarında ameliyat olup cinsiyetlerini değiştiriyorlar. Bu kişileri sapık, iğrenç vs vs gibi aşağılayıcı kelimelerle yargılamak büyük bir zulumdur. Lütfen yapmayın. Nasıl ki birini sağır olduğu, topal olduğu için hakir görmek aşağılamak zulum ise bu da bir zulumdur. Bu arada herkese şu hadisi hatırlatmak isterim: "Kimseyi kınamayın, kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz"...

Ben kendimden eminim diye sakın büyük konuşmayın. Belki siz olmazsınız ama ilerde çocuklarınız olacak. Ya içlerinden biri böyle olursa?..

Bir de erkeklerle cinsel ikişkiye giren erkekler var. Bunlara da gay ya da biseksüel diyebiliriz. Aslında anal ilişkiyi seven ve arzulayan her erkek az ya da çok bu kategoriye girer. Bir çok kız sırf bekaretini korumak için erkek arkadaşları ile anal ilişkiye giriyor. Ama o erkeklerin çoğu ilerde eşcinsel ilişkilere yöneliyor. Eğer bu durum giderek artıyorsa kızlar hiç şikayet etmeyin çünkü bunun yaygınlaşmasında sizin de payınız az değil. Günümüzde eşcinsel ilişkiye giren o kadar çok evli barklı erkek var ki inanamazsınız.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlerde aynı mantık hastalık demiyorum ben ama erkek farklıdır yani güçlüdür serttir başkadır sakalları batar mesela elleri büyüktür bunlar olmadan bilmiyorum eksik olur ya

0|2
    0|0
  • gay olmak diye bir şey yoktur gay doğmak vardır. önce bunu öğren.

0|1
    0|0
    • yani dogustan hasta bunlar diyosun :D

• yok ya onlar baya bi hasta bence bakteri oyle bi girmis ki vucutlarina antibiyotik falan fayda etmez artik onlara ;)

• hıı öyleymiş.

Yükleniyor...