Vajina bölgesinde sivilce gibi buyuk birşey var 3 aydır?

Baya büyük birde acıyor. Acaba nedir? Doktora gitmek istemiyorum :(

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Yag bezesi doktora git igne yaziyo bendede vardi bu gun gittim antibiyotik iyi geliyo

0|0
    0|0
    • Oda ne kiz

• Birşeymi sürdün

• doktor krem verdı antıbıyotık hapve ıgne verdı ılerlerse amelıyatla alırız bezeyı dedı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • oynama dr. gitmek den neden cekiniyoraun bakmiyorlar orana merak etme evli olmaynalra bakmazlar kadın doğum uuzmana git bir kan tahlili yaparsın olur biter on dan bile cekiniyorsan aile dr. git detaylı bir kan tahlili yaptirmak istediğini söyle konturol amaçlı bir dengesizlik varsa çıkar.

0|0
    0|0
    • Ya ablam dediki operasyon lazım orana

• Deri altında beze gibi 3-4 aydır var

• ben de 3 aydır var bir tane küçük büyümüyor acı vermiyor ben endişe etmiyorum sen ediyorsun belli ki dr. git tahlil yaptir bakmak isterse de gösterme kimse silah zoru ile birşey yapmaz gösteremeyince tahlil yapar anlayış gosterirler merak etme sıkma kendini. geçmiş olsun şimdi den.

• Yürü la doktora

0|0
    0|0
  • Doktora gir, buradan ne cevap bekliyon ki.

0|0
    0|0
  • Kil donmesi veya batik olabilir etrafini temizle ve bak umarim yardimci olur

1|0
    0|0
  • dikkat miyon olabilir. tez vakit doktora gir

0|0
    0|0
  • Vajina kanseri olmussun sen

0|0
    0|0
  • ben doktorum hani bakayım nasıl bişey :)

0|0
    0|0
  • çıban olmasın sonra

0|0
    0|0
    • O ne

• sivilce 3 ay durmaz be çıban işte nesi mi var doktora git sonuçta var olan bişeyi değiştirmez bu ilacını verir geçer

• yumuşak mı sert mi bu şişlik?

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiysen hastalık kapmışsndır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• normal hormonal muhtemelen bende de olmustu regl dönemi azar iyice büyür genelde doktora git aile hekimi de olabilir büyük birsey değil merak etme gecmis olsun

0|0
    0|0
  • mikrop kapmış pis kız seni kokuyorsa kötü.

0|0
    0|0
  • kil dönmesidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...