Cinsellik kişiyi sevdiğinden soğutur mu? Soğutursa neden?

soğutur diyenlere şu sorumda var: insanlar evlenince de bunu yaşayacaklar bende evlenmeden yapılan cinselliğe karşıyım o zaman evlenıncede mi soğucak senden çünkü o zaman serbestlik duygusu olucak kişide ve cinselliği sürekli yaşayan bu iki kişi arasına o zamanda soğukluk girse germez mi madem cinsellik soğutuo?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evli olmayan insanlarin sogumasi; birbirlerini kisa sure de kesfetmelerinden dolayidir.

Evliler de ise rutin olarak seksin yasanmasi ve fantazi ortamlarinin kisitli olmasi.

0|0
    0|0
    • ii de evlenincede keşfidecek aynı sorn ortaya çıkacaksa evlenincede çıkıcak ben onu diorm

• Evlilikte soguma en basta bencillikten olur. bir tarafa yatakta aktif iken digeri aman ben uzanayim o yapsin derse diger taraf sogur.

Erkekler Ne Diyor 10

• evlenmeden önce birden fazla sayıda ve farklı kişiler ile girmişse evlenince haliyle soğuma olabilir ama kendini eşine saklamış bir insanda soğuma olmaz diye düşünüyorum evlilik tamamen farklı bir olay evlilikte sadece cinsellik ön planda olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bazen bir insanı seversin ama sevişirken nedense rahatsız hissedersin, bu soğutabilir .. ama sevdiğin insanla sevişmek te tam güzelse kesinlikle soğutmaz bu .. hayır cinsellik soğutmaz, tavırlar soğutur..

0|0
    0|0
  • evlilikte resmıyet var arada aıller var çevren var eşin oldunu kabullenmek var sevgılıyken ne var hıc bıse yaşarsan kesın uzulursun bırde karsındakı ınsan sorumluluk alamıcak kendıne hayrı yoksa ıste ozaman oturur aglarsın o sorumluluk almak calısmak evıne esıne bakmak zor gelecegınden baska kurbanlar aramak daha cazıptır en guvendıgın kısıde olsa askından olsende sakın evlenmeden kımseyle ılerı bıse yasama...

0|0
    1|0
    • yok canım daa neler doğru söylüyorsun. ben bu düşüncenin nedenini merak ettim sadece evlendiğimizdede kardşımıza sorun olarak çıkabilir die sordum. cinsellik soğutur die laflar duyuyorum hep

• resmıyetın cıddıyetın oldugu yerde sorun cıkmaz cınsellıgı fılmlerdekı gıbı sanmasın cıftler gercek yasamda ordakı gıbı bır cınsel yasam yok ...

• Öyle mal gibi... Çuval gibi... Sadece sevişen, sabah akşam sadece yatakta olan bir çift olursa soğurlar tabi. Cinsel objeye dönüşür kişiler bir süre sonra... Evlenince önemli olan, kadın şirinliğini, erkek saygısını yitirmicek.

0|0
    0|0
  • eğer iki taraf da evlenince olması gerektiğini şiddetle düşünüyorsa konuşmanın bile o zaman bozulur kanaatindeyim. evlenince de bunun psikolojik etkileri devam edebilir ama aradaki aşka da bağlı.

0|0
    0|0
    • yani cinsellik eşleri evlenince soğutuo öyle mi?

• sen cinselliği yaşamanın ayıp oldğu duygusundan dolaı ilişki sarsılır dıosun ama ben şunu dıorum. çevrede hep cinselliği yaşayan çiftlerin arasında zamanla soğuma oldğu sölenıo bunun sebebini merak etmiştim

• o ayrı bir konu ve 40-50 yaşıma gelmeden cevap veremem sanırım :D

• Sonunu düşünen kahraman olamaz.

0|0
    0|0
  • bu yüzden evliilik aşkı öldürüyo diyolar

0|0
    0|0
  • Girer tabi. Aldatmalar, bosanmalar , kavgalar neden oluyor sanıyorsun ?

0|0
    0|0
    • e peki napmalı? cinselliği nası yaşamalı ki araya soğukluk girmesin

• Cinsellikle alakası yok kisilerin kafası ''tek eslilige'' odaklanmalı.

• ama soruda cinsellkten dolaı olurmu die sordum ben

• cinsellik anında sorn olmaz cünkü ayıp die birşey kalmaz taki erkek boşalana kadar

0|0
    0|0
  • Soğutmaz.Isıtır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cinsel birliktelik tad vermiyorsa birbirlerini arzulamıyorlarsa o zaman soğurlar.Tenler uzaksa ruhlarda uzaklaşıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...