Sevgilimi nasıl baştan çıkarıp ön yargısını kırabilirim?

Sevgilim bakire düzenli olarak seviiyoruz yani ilişkiye girmek dışında herşeyi yapıyoruz oral sürtünme filan neyse ben elimden geldiğince onu azdırıyorum ama bir türlü o anlık azgınlıkla bana vermiyor yani bu işler böyle oluyor azgın olup kendini tutamayıp o an birlikte oluyor kızlar sonuçta kimse planlayarak yapmaz bunu ama sevgilim kendine hep hakim oluyor napsam kendini tamamen bana bırakır ve engel olmaz?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• o sana bekaretini verdiğinde namusum diyebilecekmisin? bence onu baştan çıkarmayı düşünene kdr güvenni sağla çünkü o tip kızlar güvendiği erkeğe verir..seviştiğinde bişy kaybetmez kendinden yaşadım diebilir sadece..bnce onu sahipleneceğini düşünmüyordur bde olaya ilşkinin haricinde frklı bir pencereden bkmalısın

2|0
    0|0
    • Bakarım tabi evlenirim bile yeterki versin.

• oda öyle düşünüyormu bkalım knusmayı dene bz böle şeler yasıyoruz ama bn senin benim olmanı istiyorum de ne dicek bk bi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes plansız mı yapıyor sanıyorsun?

ne zekisin sen

insanlar günlerce planını yapabilir

ve erkekler azdırmanın yanı sıra ikna için günlerce dil dökebilir

bunlardan haberdar edilmedin mi hiç

1|1
    0|0
    • Öyle yapay iş mi olur ya ne diyonuz haftaya ben sevgilime veriyim mi diyosunuz saçmalığa bak böyle şey olmaz.

• hayır

sevgilin ve sen oturup birlikte olmak istediğiniz hakkında konuşuyorsunuz tabi romantik kelimelerle süslüyorsun falan

• onun için önemli olan bir şeyi hafife almakla hata ediyorsun.

1|0
    0|0
    • Ne hafife alması 11 aydır bekliyorum onunla ciddi düşünüyorum seviyorum ama birlikte olmak istiyorum evlenmeden olmaz diyor 6-7 yıl nasıl bekliyim ben aklın mantığı almıyor bunu.

• o zaman gizli nikah yapın, o da sana güvenip birlikte olur.

• çok beklersin

1|0
    0|0
  • Geciceksin bunlari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• diyelimki istediğin oldu sonra o kızla evlenicekmisin dürst ol ama

2|2
    0|0
  • birleşmiş milletlere, avrupa insan hakları mahkemesine başvur :D kafasına koymuş belli ki evlenince yapacak. çok süper güvenirse ailesiyle tanışırsan falan olabilir.

0|0
    0|0
    • Nasıl başvuru yapabilirim birleşmiş milletle araştırdım ama bulamadım bi bilgi versene.

• bikaç tane sosyolojist tut, rusya ukrayna belarus romanya gibi ülkelere yolla, kadınların evlilik öncesi ilişkilere bakış açılarını raporlattır :D sonra o raporla birleşmiş milletlere başvur, benim sevgilim yapmıyor o yuzden yaptırım uygulanmasını istiyorum de :D yine aynı sosyolojistleri ingiltere, fransa ve almanya ya yolla aynı araştırmayı yaptır ve aynı şekilde aihm ye başvur mahkeme kararı çıkart :D

• bunlar çok masrafları olur en iyisi rusa gidiyim ben :D

• Dil at... Dakikalarca...

0|0
    0|0
    • Saatlerce orgazm olana kadar oral yapıyorum tık yok olmuyor yani vermiyor.

• Yok öyle bir adiliği de yapamam okadarda şerefsiz değiliz yani :D

• Olum hem yol göster diyon yol gösteriyom işte kapı işte sapı diyom yok olmaz diyon girme boşver yazık günah akıllı ol evlenecek olduğun kızı düşün...

• plansız olmazkardeş o işler kızlar mutlaka kararını vermiştirde verir yoksa zor

0|0
    0|0
  • hacı sen naaptın ya? Dostum sen arkadaş arkdş takılabileceğin güzel bir bayan bulman lazım kendine

0|0
    0|0
  • Yas kac ? Bir de iliski kaç aylık ?

Bizimki oral bile yaptırmıyor sen haline sükret.

Buradaki kızları da salla hepsi seks tanrıcası ama böyle konularda meryem ana oluyorlar nedense

0|0
    1|0
Yükleniyor...