Kapat

Sevgilimi nasıl baştan çıkarıp ön yargısını kırabilirim?

Sevgilim bakire düzenli olarak seviiyoruz yani ilişkiye girmek dışında herşeyi yapıyoruz oral sürtünme filan neyse ben elimden geldiğince onu azdırıyorum ama bir türlü o anlık azgınlıkla bana vermiyor yani bu işler böyle oluyor azgın olup kendini tutamayıp o an birlikte oluyor kızlar sonuçta kimse planlayarak yapmaz bunu ama sevgilim kendine hep hakim oluyor napsam kendini tamamen bana bırakır ve engel olmaz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• o sana bekaretini verdiğinde namusum diyebilecekmisin? bence onu baştan çıkarmayı düşünene kdr güvenni sağla çünkü o tip kızlar güvendiği erkeğe verir..seviştiğinde bişy kaybetmez kendinden yaşadım diebilir sadece..bnce onu sahipleneceğini düşünmüyordur bde olaya ilşkinin haricinde frklı bir pencereden bkmalısın

2|0
    0|0
    • Bakarım tabi evlenirim bile yeterki versin.

• oda öyle düşünüyormu bkalım knusmayı dene bz böle şeler yasıyoruz ama bn senin benim olmanı istiyorum de ne dicek bk bi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes plansız mı yapıyor sanıyorsun?

ne zekisin sen

insanlar günlerce planını yapabilir

ve erkekler azdırmanın yanı sıra ikna için günlerce dil dökebilir

bunlardan haberdar edilmedin mi hiç

1|1
    0|0
    • Öyle yapay iş mi olur ya ne diyonuz haftaya ben sevgilime veriyim mi diyosunuz saçmalığa bak böyle şey olmaz.

• hayır

sevgilin ve sen oturup birlikte olmak istediğiniz hakkında konuşuyorsunuz tabi romantik kelimelerle süslüyorsun falan

• onun için önemli olan bir şeyi hafife almakla hata ediyorsun.

1|0
    0|0
    • Ne hafife alması 11 aydır bekliyorum onunla ciddi düşünüyorum seviyorum ama birlikte olmak istiyorum evlenmeden olmaz diyor 6-7 yıl nasıl bekliyim ben aklın mantığı almıyor bunu.

• o zaman gizli nikah yapın, o da sana güvenip birlikte olur.

• çok beklersin

1|0
    0|0
  • Geciceksin bunlari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• diyelimki istediğin oldu sonra o kızla evlenicekmisin dürst ol ama

2|2
    0|0
  • birleşmiş milletlere, avrupa insan hakları mahkemesine başvur :D kafasına koymuş belli ki evlenince yapacak. çok süper güvenirse ailesiyle tanışırsan falan olabilir.

0|0
    0|0
    • Nasıl başvuru yapabilirim birleşmiş milletle araştırdım ama bulamadım bi bilgi versene.

• bikaç tane sosyolojist tut, rusya ukrayna belarus romanya gibi ülkelere yolla, kadınların evlilik öncesi ilişkilere bakış açılarını raporlattır :D sonra o raporla birleşmiş milletlere başvur, benim sevgilim yapmıyor o yuzden yaptırım uygulanmasını istiyorum de :D yine aynı sosyolojistleri ingiltere, fransa ve almanya ya yolla aynı araştırmayı yaptır ve aynı şekilde aihm ye başvur mahkeme kararı çıkart :D

• bunlar çok masrafları olur en iyisi rusa gidiyim ben :D

• Dil at... Dakikalarca...

0|0
    0|0
    • Saatlerce orgazm olana kadar oral yapıyorum tık yok olmuyor yani vermiyor.

• Yok öyle bir adiliği de yapamam okadarda şerefsiz değiliz yani :D

• Olum hem yol göster diyon yol gösteriyom işte kapı işte sapı diyom yok olmaz diyon girme boşver yazık günah akıllı ol evlenecek olduğun kızı düşün...

• plansız olmazkardeş o işler kızlar mutlaka kararını vermiştirde verir yoksa zor

0|0
    0|0
  • hacı sen naaptın ya? Dostum sen arkadaş arkdş takılabileceğin güzel bir bayan bulman lazım kendine

0|0
    0|0
  • Yas kac ? Bir de iliski kaç aylık ?

Bizimki oral bile yaptırmıyor sen haline sükret.

Buradaki kızları da salla hepsi seks tanrıcası ama böyle konularda meryem ana oluyorlar nedense

0|0
    1|0
Yükleniyor...