Bakar mısınız bişey sorucam?

Bir kez ilişkiye girdim canım çok acıdı daha sonra vajina girişime baktım aynada kapalı gibi neden içeriyi göremiyorum :( nasıl desem çelik kapıdaki anahtar girişi gibi sanki iki duvar var normal mi bu ondan mı canım yandı çok kafama takıldı? arkadaşlar saçma salak yorumlar yapmayın lütfen ciddi bişey soruyorum.

Güncellemeler:
Ya siz ne kadar meraklısınız insanları yargılamaya. Meraktan falan sormuyorum herhangi bir fiziksel problemim mi var diye anlamaya çalışıyorun internette okudum ameliyatla vajnayı açıyolarmış diye ben de bu yüzden çok korktum acaba bende de öyle bişey mi var diye :(

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bence vajinanda herhangi bir sorun yok. Sadece dar. İleride partnerinin penisine bağlı olarak genişler. Merak etme.

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim herkes senn gibi insanca cevap verse keşke

• Rica ederim. Ben de teşekkür ediyorum tercihiniz için. Sıkma canını abuk sabuk yazanlar için. Dediğim gibi vajinanda hiç bir sorun yok.

Erkekler Ne Diyor 19

• Dardrı vede daha ilktir korkmuş kasmışsındır kendini, bu arada öyle ameliyatla vs açılacak bir durum yok abartma, zamanla alışırsın ilerde.

1|0
    0|0
  • İlk ilişkide bişey olmaz zaten genişleme daha sonraları olur ne kadar çok ilişkiye girersen o kadar genişleyecek

1|0
    0|0
  • Krem veya kaygalaştırıcı sürmemişssiniz ondandır

1|0
    0|0
  • Merak ettiğin şeye bak?
    Keşke hiç yaşamasaydın

2|1
    1|0
  • Çilingir çağır =/

1|1
    0|0
  • Ameliyatta vajina aciyorlar. kizlik zari yakiolar vb...
    burada sorma herkesin yas grubu belli.
    Hayatinda hic ikiskiye gir. eyen vajinayi sadece dergide filmde görmüş gencler var.
    Kimse gormeden bise diyemez.
    Mutlaka bir dr girunmeni tavsiye ederim.
    Amcam jinekolog burdan biliyorum.
    Ciddi bisi olabilir.
    Yinede sorarım senin icin.

0|0
    0|0
  • senı bozmamış

0|0
    0|0
  • vajinan cok dardir normal olarak aci cekersin bu acinin boyutu erkek arkadasinin penis genisligiylede alakalidir sana aci verebilir ama partnerinni normalden cok fazla tatmin edersin

0|0
    0|0
    • öyle de ben nasıl zevk alacağım?

• anlasılan dar vajınan eger dar olmasa dahı bellı bır yere kadar ıcını gorursun rahmıne kadar gorecek degılsın ya

0|0
    0|0
  • Sacma salak soru soran sensin ne bilelim kiz vajinanimi inceledik nerden bilek

0|1
    0|0
    • Belki benm gibi olan vardır diye düşündüm yoksa bir bende mi böyle?

• Valla incelemek gerek dr a goster:)) ya utanmazsan bir ara sadece oranin resmini koy belkide normal sana oyle gelmistir

• hemen acılcakk diye bişey yok zamnla acılır dardır belki

0|0
    0|0
  • Daha genişlememiş içeriyi göremezsin genişletmeden

0|0
    0|0
    • Herhangi bir problemim yoktur yani okudum bazı yerlerde ameliyat falan gerekiyormuş diye korktum :(

• yok yok rahat ol

• Ameliyata gerek yok ben acarim kukunu sonra tir girse haberin olmaz garaja

0|0
    0|0
  • dudaklarmı kapalı anlamadım?

0|0
    0|0
  • Penis içeri girmedi mi sonuçta? Sorun ne?

0|0
    0|0
    • Girdi ama çok zor yoksa engelleyen o iki duvar gibi vajinayı kapatan et mi diye kafama takılıyor

• Sanmam, zamanla alışacaktır. Bunlar herkesin başına geliyor.

• Güzel piyasaya bir tane daha katılmış zamanla alışırsın

0|1
    0|0
  • çakan fena çakmış

0|1
    0|0
  • Seni becerene sor

0|1
    0|0
  • Zamanla açılır.
    Benim karımın ilk evlendigimiz de vajinası tek şerit gibiydi şu an bölünmüş yok gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soru salak yorumlayan ne yapsin...

1|2
    0|0
  • Darlikla alakali bir durum. ilk iliskide acilmaz zaten. adi ustunde" ilk iliski". acimasi da normal

0|0
    0|0
    • Daha sonra acım azalır mı :(

• Fizyolojik bir sorun yoksa (yirtilma tahris olma gibi) acimaz. ayna ile baktiginda vajina girisini goremezsin bir muddet. zamanla temas etmeden aralik gormeye baslayabilirsin. kimi kadin asiri cinsellik sonrasi degil aralik gormek baktiginda tren gececek hale geliyor. boyle olmamak icin dikkat ediniz

• Peki çok teşekkür ederim

• Igrencsin ins ailen şu halini duyarda bir guzel dayak yersin o. ç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...