Özellikle kızlara soruyorum?

Bilgisi olan erkekler de cevaplayabilir. Lazer epilasyona gidipte memnun kalanlar var mı? Bir iki seneye evlenicem şimdi yalnız oldugum için vaktim oluyor ağdayla felan uğraşabiliyorum ama evlendiğimde böyle şansım olmayabilir. Lazer epilasyon için gidicem ama daha sonradan çıkar mı diye tereddütüm var biligi olanlar paylaşabilir mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim eşim ya da sevgilim olsa, lazer epilasyon yaptırmasını istemezdim

0|0
    0|0
    • Neden?

• Kendi fikrin tabi.

• Evet kendi fikrim bu

Erkekler Ne Diyor 10

• tüy sarımı siyahmı eger sarı ise iğne epilasyon siyah ise lazer yaptırmalısın tekrar çıkma olayını ise kimseden duymadım ama şöyle bişey var eger iğne gereken yere lazer yapılırsa sonuç alamamak gibi sorunlar ortaya çıkıyor şimdi bir çok bayan kuaforu bu işe başladı fakat bir çoğu amatör gideceğin yeri iyi araştırıp gitmeni tavsiye ederim amator bir kuafore gitmektense philipsin lazer epilatörlerini almak daha bir mantıklı

0|0
    0|0
  • Ben yeni başladım üç seans tır yapıyorum kılların uzama süresi aynı ama seyrelme. var örneğin ilk zamanlar yüz tane kılın çıktığı yerde şimdi 60 tane filan var o seyrelmeyi görebiliyorum

0|0
    0|0
  • Gönderdik bir arkadaşımı memnun kaldı o kadar biliom

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından iyi değil

0|0
    0|0
    • okudugum bir yerde saglık açısından bı sakıncası olmadıgını söylüyor

• Evlenecektiniz kişi sürekli aynı görmek istemeye bilir

0|0
    0|0
  • Beraber yaptırak mı

0|0
    0|0
  • Yaptır hiç düşünme.

0|0
    0|0
  • sarışın mısın esmer misin onu söyle önce cnm?

0|0
    0|0
    • Ten rengim beyaz.

• kıllardan % 100 kurtulmak zaten mümkün değil, ama ten rengi beyaz ve kılların siyahsa % 95 ine garanti ederim, yani kullanılan cihazla da ilgili tabi, şayet sarışınsan,% 50-60 ancak gidiyor

• kıllı kal belki kocan kıllı seviyo?

0|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1hCsM4fBuOf

. s. s. s

Bilgim dahilinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2-3 arkadaşım yaptırdı, hiç biri de memnun kalmadı. Ve çok çok büyük rakamlar ödediler, büyük kurumlarda yaptırdılar. Ama fosssss...

Ve sağlık açısından hiç iyi değilmiş, doktor tarafından detaylı dinledim.

0|0
    0|0
  • Benim eşim istemedi sağlıklı olacaksın dedi beraber yaptıracaktık hekimim tavsiye etmedi öylece bıraktık bizde lazer işini çok büyük riskleri var bütün lazer operasyonlarının yinede sen bilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...