Acaba sevgilimi nasıl tahrik edebilirim?

Sevgilim ile uzun bir süreden sonra görüşeceğiz ve bizde kalacak.Aynı yatakta uyuyacağız fakat aramızda birşey olmayacak dedi.Bakire değil.Sizce beni mi deniyor ? Eğer denemiyorsa bile ben nasıl ona tatlı bir şekilde yaklaşıp , bir ihtimal ilişki yaşayabilirim ? İlk defa böyle birşey yaşayacağım için bilgi sahibi değilim.Bana ciddi bir şekilde yol gösterecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hasta mı değilmi onu öğren hastaysa zaten hiç düşünme bile.

berraber yattıgınızda arkasından beline sarıl. kasıklarını kalcasına yavas yavas yaklaştırmaya basla.Başını boynuna yasla nefesini duymasını sağla. ellerin harekete geçsin bi elinle saçlarını diğer elinle baldırlarını kalçasını okşa. tık yoksa çevir sırtını uykunun tadını çıkart =)

3|5
    1|0
    • hahhahahah :D kankii yorumunu beqendım

• en iyisi nuri alco takil :D kadinin suyuna bir hap --sonra isi götür :D

• Sana mantıklı geldimi bu gizli arkadaşın durumu. sence kız ne istiyor?

Kızlar Ne Diyor 1

• Şaşırt onu. Ona değer verdiğini göstermen lazım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bakire olmaması sürekli seks yapmasını istiyor anlamı taşımaz. istemiyorsa zorlamamak gerek. ama boynuna yönelebilirsin onu uyarmak için illaki deniceksen.

0|1
    0|0
  • boynuna odaklan

1|1
    0|0
  • seksi

0|0
    0|1
  • SEVGILIN BAKIRE DEIL VE AYNI YATAKTA YATACAKSINIZ SEN HICBIRSEY YAPMA O ZATEN SANA YAPACAKTIR BISEYLER :)) SUNUDA SOYLIM BIR BAYAN BAKIRE DEILSE HER SEVGILISI ILE CINSELLIGI YASAR CUNKU ARTIK OK YAYDAN CIKMISTIR VE ONUN ICINDE BIR IHTIYACTIR...

0|0
    0|0
  • yolun açıkmış zaten kanka durmak yok yola devam :))

0|1
    0|0
  • bakire değilse problem ne ?

0|0
    0|0
    • aramızda birşey olmayacak dedi tecavüz edecekde değilim.Sorum şu nasıl kıvama getirebilirim ?

• Hayır her ilişkide olan olağan kavgalar.

• daha önce birlikte olmadınız mı hiç.yumuşat işte şarap falan

• baby oil al ve masaj teklif et...sonra dağılır zaten...

0|0
    0|0
  • zaten lstiyosa sarılıp öpmen yeterli olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...