Ambulans cagirsam mi?

Kizlar ilk defa bu kadar agir hastalik geciriyorum karnim bacaklarim belim canimi alicak gibi midem bulaniyo. Siz hic regl zamaninizda ambulans cagirdiniz mi yani cagirilir mi napicam ben bayilicam gibi sanki

Güncellemeler:
Titriyorum su an tirnaklarim mosmo r oldu bu normal mi regl yuzunden oluyo gibi degil farkli gibi titriylrum resmen
Arkadaslar hepinize tesekkur ederim yardimlariniz icin

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• 112 sorun. cikarabilir ama yine de dene bence. Gelmese bile kendin git bir acile.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence çağır sabah olmaz böyle.

0|0
    0|0
  • kardeşim haline üzüldüm geçmiş olsun. Benim düşüncem yakında komşunun arabası olan varsa onlara rica et çünkü ambulanstakilere derdini anlatacagına komşuna sancım var midem bulanıyor der geçiştirirsin

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadasım nerdeyse her regl olusumda hastaneye gidiyo serum takıyoşar kıza çok agır geçiriyo bu yüzden hastaneye gidenler var yani

0|0
    0|0
  • Ambulansci abi geldi aklıma şeyleri kalkmasa gelin kaldırın dicekler demişti :DD yani ota boka çağrılmaktan şikayetçileer

0|0
    1|0
  • Sağlık şakaya gelmez bence acile git

0|0
    0|0
  • 112'yi ara onlar karar versin

0|0
    0|0
  • Bir tanıdığını uyandır acile götürsün serum falan taktır rahatlarsın geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yahu ananen babn yok mu evde

0|0
    0|0
  • acile git iğne vursunlar bitane

0|0
    0|0
  • Hastaneye git. Anlattıkların normal değil ve vücut sinyal veriyor işte. Bir sorun olduğu ortada. Doktora başvurmak için daha nasıl bir uyarı bekliyorsun.

Sonra müsait olunca, durumun hakkında bilgi ver de biz de rahatlayalım. :)

0|0
    0|0
  • İshal olduğu için bile ambulans çağıran var benim ablam ambulansta çalışıyor hemşire o söylemişti. Kendini iyi hissetmiyorsan çağır. Ayıp bir şey değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilir serum takarlar eve gelip iyi gelir

0|0
    0|0
    • Cagrdin mk sn hic

• Çağırmadım ama şiddetli sancısı olanlar için gerekli yani çağırabilirsin bu onların işi..

• Benim kuzenim her ay hastaneye götürülüyordu sancıyla fenalaşarak ve iğne oluyorduq

0|0
    0|0
    • Cagirsam mi yani

• Ama seninki acile girmiyor sanırım bir taksi çağırıp acile gitsen daha iyi sanki

• Bugün herkes regli olmuş sıvana giren bu halde geçmiş olsun anlattıgına göre durumun kötü bence çağır neyi bekliyosun kimse yok mu yanında senin?

0|0
    0|0
    • Korkma stresten damarlar çatlamıştır aşırı kanamam var diyosun yani çatlama deyincede korkma vücud stresten vajinal damarlara vuruyo genişliyo ve yoğun kanamayla atıyo kendini ama git bekleme daha fazla.

• kanama miktarın normalden fazla mı?

0|0
    0|0
    • Evet pedimden tasiyor ic camasiri dayandiramiyorum sinavdan cktigimdan beri ve bakireyim baska durum soz konusu degl

• Evde teksen çagır

0|0
    0|0
  • çağırılır tabi hastasın sen şuanda o sancıları çekmeyen bilmez, hemen serum verirler hastanede.. ama hani taksi çağıracak kdr iyiysen taksi çağır ambulansı meşgul etmemek adına..

0|0
    0|0
    • Titriyorm su an belden asagisi ellerim de mosmor oldu normal mi bu

• ya ara ara kimse bişe diyemez benim sevgilim ambulans doktoru çok iyi biliyorum ben.

• bak erkek arkadaşımı aradım şoka giriyor diyor kansızlıktan hemen ara !

Yükleniyor...