Göğüslerim çok büyük :( ?

Göğüslerim çok büyük 95 beden. Erkeklerin çok dikkatini çekiyor. Ve cinsellik düşünüyor bütün sevgililerim, gözleri hep orada. benimde canımı çok sıkıyor. Sizce büyük olması iyi mi kötü mü?

0|2
8|41

En İyi Erkek Görüşü

• gormemısın memesı olmuş kendını hollanda ınegı sanmış.. gorcem ben senı 70 ınde one egılerek yururken!

3|5
    0|2

Erkekler Ne Diyor 40

• Kızlar Soruyor sitesi hayatımda çok şey değiştirdi. Büyük göğüsten de soğudum..

3|3
    0|0
  • Kaç para ulan bir çift meme? Haaa!!! Kaç para!!! Ben oğluna bir çift meme alamadı dedirtir miyim haa?

0|2
    0|0
  • büyük olmasından bize ne bize büyük olması sadece büyük gögüs olduğunu anlarız ve bunu anlatarak amacının ne olduğunu hepimiz biliyoruz reklamı seviyorsun karakterin yerine gögüslerin ile ön planda olmak seni mutlu ediyorsa bizim için hiç sorun yok

3|2
    0|1
  • Seni rahatsız ediyorsa belin falan ağrıyorsa biraz küçültür olmadı.
    İyi mi kötümü dersen kime göre neye göre derim?

0|0
    0|0
  • kilolumusun peki :)

0|1
    0|0
  • tadından yenmez...

0|0
    0|0
  • bende cinsellik düşünürdüm :P

0|0
    0|0
  • biriniz küçük diye ağlıyonuz diğeriniz büyük diye en iyisi memişlerinizi takas yapın gitsin

1|1
    0|0
  • Normaldir ablacım 95 beden göğüs diyorsun :/

0|0
    0|0
  • 115lik ler ne yapsın :D

1|0
    0|0
  • 95 biraz fazla.. 85-90 çok iyi

0|0
    0|0
  • cinsellik açısından iyi normal açıdan dersen de benim için problem yok. Eğer insansan sıkıntı yok... İnsanlık önemli bu hayatta...

0|0
    0|1
  • kafayımı yedin be canım,, süperrrrrr.. sevgiliminde göğüsleri büyüktü offf,, gece gece aklıma getirdinya yaşadıklarımısı

0|0
    0|0
  • Sporcu sutyeni kullan

0|0
    0|0
  • 95 değil önemli olan kup ölçün

0|0
    0|0
  • görseydık boydan fotonu daha iyi bir yorum yqapabilirdim şimdi görmedigim için rahkamlardanda anlamıyom bence foto olsa daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Bunu burada sölemeye utanmıyorsan büyük olması da rahatsız etmez seni gerçi kız olduğunda meçhul ama senin gibi böyle sorular soran çok var...

0|0
    0|1
  • Bugune kadar bir karara varamadinmi iyimi kòtumu oldugunun. senin ne hissettigin onemli sanirim.

0|0
    0|0
  • Büyük göğüs sevmem :/

0|0
    0|0
  • büyük iyidir. de 95 çok olabilir.

0|0
    0|0
  • çok kötü yarın sarkmaya başlar anne olunca onlarıda düşün =)

0|1
    0|0
  • Çok itici olsa gerek

0|0
    0|0
  • İyi iyi boşver

0|0
    0|0
  • göremedigim için olumlu ya da olunsuz bişey diyemem

0|0
    0|0
  • kendin begendikten sonra boş başkaları

0|0
    0|0
  • büyük güzeldir hoştur ama zorluklarıda vardır :(

0|0
    0|0
  • her zman iyi değil ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Bence kimilerine göre iyi , kimilerine göre kötü :)

0|0
    0|0
  • İyidir merak etme

0|0
    0|0
  • Kötü ya bence yasin kac senin evlimisin sen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• Sırf iltifat duymak için soruyorsunuz

3|10
    0|0
  • Erkekden erkege fark var

0|2
    0|0
  • Benim kiler 100 üstü sesim bile çıkmıyo bence dert etmee.. Ona göre arkadaş seçimş yaparsın..

0|1
    0|0
  • Benimde 95. Ama bir zorluğunu daha görmedim :) sıkı kıyafetler giymiyorum. Tişortum felan yapisirsa duzeltiyorum hemen.

1|1
    0|0
  • Ne güzel işte değerini bil mesela ben kendikilerimin büyük olmasını çok isterdim ama değil malesef

0|2
    0|1
  • Malesef büyük göğüs kadında zerafeti bozuyo 85-90 ideal bence

0|0
    0|0
  • l*n milletin derdi ne benim derdim ne :D

0|1
    0|0
  • Göğüs küçültme ameliyatı büyütme ameliyatindan daha pahalı. Sence hangisi daha makul canım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...