Kilsiz erkek bacagi nasil yapilir?

Arkadaslar diikkat ceknek istedim erkekler bacak killarinizi neyle aliyorsunuz hamamotu mu jilet mi agda mi makinemi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi epilator basta aci yapar fakat zamanla dipleri zayiflar ve kolay alinir ayrica hergun nemlendirici krem kullanirsan prussuz bir yuzeye sahip olursun kyoksa kilsiz kil gozeneklerinin belli oldugu bacak daha bir itici gorunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Alan erkek olmuyordu sanirim

0|0
    0|0
  • Ağda be kanka :/

0|0
    0|0
  • Eskiden jiletle alırdım, sonra ağda denedim. Şimdilerde epilasyon aleti kullanıyorum

0|0
    0|0
    • Acisi var mi epilasyon aletinin birde kil uzun mu olmali kisami bu aletti kullanirken

• uzunsa biraz kısaltmak gerekiyor, fazla kısa olursa da almayabiliyor. 1cm civarı yeterli. Hız ayarları var benim kullandığımda. Hızını en yükseğe ayarlayınca acı hissettirmiyor neredeyse, o yüzden ağdadan daha iyi.

• İlk kez alacak isen acele etmeden jilet kullan eğer hoşuna giderse yalnızsan ve zaman ayırırsan ağda bandı kullan.

0|0
    0|0
    • Aga agdayi beceremiyom kil uzun bildigin sac gibi yaklasik 6 cm agdayla alamadim

• Kisilik bozuk sende kardes doktora git tedavi ol ya da ne bilim evlen kurtul bu durumdan

• evlenmek en doğrusu sağolasın herşey için

Yükleniyor...