Evli bayanlara soruyorum bakalım kimler cevaplayacak

Evet arkadaşlar sorum şu

Evlendiğinizde Bakiremiydiniz yoksa bakire değilmiydiniz.

Bakire olmayanlar için evlendiğinizde sorun olmadımı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendiğimizde ne eşim benim ilk beraber olduğum insandı nede ben onun ilk ilişkiye girdiği erkektim. Yani eşimle evlendiğimizde bakire değildi.

Eşimden öncesi nasıl ki eşimi ilgilendirmiyorsa, benden öncesi de beni ilgilendirmiyor. Bu konuyu da hiç bir zaman sorun yapmadık.

Kimse kusura bakmasın ama bunun kadını erkeği yok, birinden bir şey beklerken önce kendimize bir bakmamız gerek. Bu iş ben erkeğim yaparım olur la olmaz. Böyle düşünen birileride şunu bilsinler ki, sen nasıl olursan partnerinde aynısı olur.

Önemli olan geçmişte ne yaşadığı veya iki bacak arasındaki değil. Önemli olan seninleyken neler yaşadığı ve seninleyken aklının kiminle olduğudur.

7|4
    1|3
    • Millet ucmus evlenmeden onceki yapilan ayiba herkes arti vermis yaptiginiz yanlisin bir bedeli olucaktir birde utanmadan bu ayibi savunmus sizden digacak cocuk ataist olur gidin sikin kafaniza toplum temizkensin.

• Sayın sertcan ortada bir ayıp varsa bu ayıp, karşındaki kadını evlenmeden yatağa atma planı yapanındır, bu ayıp kadının sevgisini kullanıp kendi amacına yönelik kullananındır. Kızların %99 kızlığımı vereyim derdinde değildir bunu unutma. Kızların büyük çoğunluğu evleneceğine inandığı kişiye kendilerini teslim ediyorlar ve maalesef bu kişiler de niyetleri farklı oluyor. Şunu unutma allah her keze yaptığını mutlaka ödetir. İnsan ne ekerse onu biçer.

Kızlar Ne Diyor 3

• bakire değildim bunu eşimden gizledim o tecrübesizdi zaten anlamadı ama şimdi cezamı çekiyorum beni aldatıyor

0|2
    1|4
  • ben değildim , evlendiğimde 29 yaşındaydım, türkiyenin en iyi üni mezunum cok iyi bir işim vardı, alnımın teriyl paramıda kazanıyordum güzeldim de, kendime sonsuz bir özgüvenim vardı, kısacası erkekler benimle evlenebilmek için yarısıyorlardı:) bırak sorun olmasını :) olamaz da kim 30 yasına gelmiş boyle bir bayanla evlenmek istiyorsa bekaret arayamaz o kadında...

3|7
    1|8
    • yarışı kazanan nasıl kazandı merak ettim :D

• Kendinize ozguveniniz cok fazla umarinki bu size ileride sorun olmaz

• özgüven iyidir , başarıyı mutlulugu getirir...

• evlı degılım bakırede degılm ama bı caresıne bakcm artık bızm aılede onmlıdır byle syyler o yuzden dıktrcm malesef

0|1
    2|8
    • lütfen diktiripde orjinalligini bozmayın . dürüstce evleneceginiz kişiye şu şekilde anlatın.benimki alın yazısı canım . cemreler vardır havaya suya karaya düşer düştükleri yerler ısınız . 4. cemra vajinama düştü ısınacam sandım ! ama yandımmm :)) anlayamadım aşk ateşi imiş bu . dersin :(( onunda bir yerine düşmüştür cemre bilir halinden :) ücretsiz akıl :)))

• Nasil daha yasin kacki diktirecem diyorsun bence otur anlat derim

• ama evlecgm kısının kısılıgı nasıl olck bnı kabul etmzse bn nolcm yaptıgm bır yanlısın cezasnı omur boyu cekmemem gerekıyo.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakirle bakire evlensin, olmayanlar da olmayanla evlensin :) Hiç önem vermeyen de var, birbirlerinin ilki olmak isteyenler de var. Evliliklerinde sorun olduysa da bize ne kime ne? Çok sorun olduysa ayrılırlar olur biter, biz gerilmeyelim

1|0
    0|0
  • sen bakiremiydin evlenirken ayrıca soruyu gizli sormasaydın daha iyi olurdu

0|0
    0|3
  • bakire kalmamışki

0|0
    0|0
  • bu soruya hiç bi bayanın cevap vereceğini düşünmüyorum belki gizli olarak itiraf gelebilir bakalım görcez

0|0
    0|0
Yükleniyor...