Otobüsde yanıma kız oturunca ereksiyon oluyorum sapıkmıyım?

hemen sertleşiyorum hermen ereksiyon oluyorum bir bayan kadın kız oturunca yanıma ilişkiye girmek istiyom azgınım 23 yaşındayım yanıma biri oturunca teni tenime deysin istiyom kızlara dokunmak istiyom sapıkmıym? psikoloğa görünsemmi?

Güncellemeler:
yanıma biri oturunca sevişmek istiyom sapıkmıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• oha a mk 40 yıllık sapığım böyle sapık görmedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• malesef sapiksin?:D :S saka saka sadece biraz abartmussin. bir sey yapmiyon dimi kizlara?

0|0
    0|0
    • bişey yapmıyomda azıyorum hemen hayal kuruyom skmek istiyom kendime hakim oluyom ama çok azgınım 23 yasındayım bu genç yasta azmışım askerliğimide yaptım acaba ondanmı azdım

• benim sexe doymam lazım ağız tadıyla sevşmem lazım belki ozaman cinselliğe doyarım dahada ihtiyacım kalmaz belki sencede böylemi?

• tabi seks yaptginda azalir eminim ama yine de insanin boyle bir ozelini esi olmayan biriyle yasamasina karsiyim ve ayrıca gunah."zinaya ykalsmayiniz "deniyo. bak yapmayiniz değil yaklasmayiniz sen düşün tehlikesini yakininda durursan da kndina hakim olamzsin.. dikkt et . bnle ayni fikirde olmayabilirsi. benim görüşümü sordugu. icn yazdim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Evden hiç çıkmıyor musun... ne biliyim bastırılan duyguların dışavurumu olmasın senin ergen delikanlı

0|0
    0|0
  • Sapıksın tabi
    nereye gidiyorsan git

2|0
    0|0
  • Yuh kardeşim o kadar da sapık olmayin.

0|0
    0|0
  • sapıksın hacı

0|0
    0|0
  • benimde yanıma erkek oturduğunda ereksiyon oluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...