Kızların regl günü?

Bayan sporcular. Valeybolcu, basketbolcu, tekvandocu bayanlar regl gününde ne yapıyorlar mesela ben tekvandoya başlıycam regl gününde ne yapıcam?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sporcular ıcın ozel olanlar var.. mesela tampon gıbı.. ama herkes kulllanamaz tabii.. gecıktırıcı veya sokturucu kullanır bır cogu

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanıp karşılaşmaya çıkıyorlar. eğer normal antreman ise ilk günler antreman yok ya da hafif antreman var azaldığı zaman normal devam

0|0
    0|0
  • Bence sen bunu burada değilde çevrende daha önce spor yapmış bir kıza sor, kadınlara sorma çünkü bakiresin sana direk tampon kullan diycekler, orkid ultra comfort var onu dene hem kokulu hem sızdırmaz

0|0
    0|0
  • Yahu bu kadar mi uzaksin konulara o günlere maçların varsa geciktiren haplar kullanacaksin. bende boksörüm ve bu orda açıkça söylenebilir buradaki gibi gizli saklı değil

0|0
    0|0
  • ben ne oluyormuş diye merakımdan geldim rezeved

0|0
    0|0
  • Ben tekvando hocasıyım. Birlikte çalıştığım kızlardan biliyorum. Maç zamanları hap kullanıyorlar

0|0
    0|0
    • Maç dışında gelmiyorlarmı antremana?

• Olmadı içime kat kat giyerimde yinede bacakları yukarı kaldırıp sürekli aktif olunduğu için ordan burdan sızar diye korkuyorum :D

• Yok canım o kadar kormana gerek yok. Rahat ol :)

• bilemedik. f

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geciktirici kullanıyorlar daha çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...