Sevgilim frijit oldu nasıl duzelır?

biraz fazla sıkıştırdım veya zorladım sanırım. kız benden korktuğunu söylüyor. ne yapmak lazım nasıl düzelir bu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bence sallıo vermek istemedginden madem oyle korkuo ayrılmak istedigini söylee bak noluo :D

0|1
    2|0
    • olum belliki kız ayrılalım diyemio sen deki seni seviorum ama sexsizde olmuo sende veremiorum diyosun ben napayım seni aldatayımmı ayrılayımmı de

Kızlar Ne Diyor 1

• ayrılırsanız düzelir.

0|0
    1|0
    • saol ya cok yardımcı oldun

• onla bunla olayım ondan sonra sevdıgım kıza hastalık mı bulastırayım? ben bu kızı sevıyorum ve sadece onunla beraber olmak ıstıyorum.

• nerede seviyorsun arkadaşım yahu ? zorladım diyorsun... al işte sana sorun! elinle yarattın çık işin içinden çıkabilirsen.

Erkekler Ne Diyor 3

• o kadar da zorlamasaydın keşke. 1-2 ısrardan fazlasına hiç gerek yok...

düzelmesi için meditasyon yapın. mesela sevgilin çıplak uzanırken sen de çıplak uzan ve sarılın birbirinize. sadece sarılın cinsel organlarınızla uğraşmadan. bunu yaparken fon müziği çok önemli. link

ya da bu müzikle beraber masaj yağı ile sevgiline masaj yap ve kafasına hiçbişeyi takmamasını söyle. kendini sana bıraksın. o gün seks yapmayın. ona daha güler yüzle yaklaş. zaten kendisi ister sonra.

0|0
    0|0
  • Bir süre duygusal yaklaş, sevişme. Ha bildiğin korku derecesindeyse, ben bunu hakedecek bir şey yapmadım, bu çok ağır bir şey, kaldıramıyorum sevgilimin benden korkmasını de... Salla gitsin.

0|0
    0|0
  • Frijit neymiş sex korkusumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...