Sevgilimin ağzı ve kilotu neden pis kokuyor?

Mesela oturuyoruz bir bakiyorum o bölgeden koku geliyo belliki kilodunu pek degistirmiyor.. onu gectim ağzıda leş gibi kokuyor dısardan cok bakimli gözüyor spor salonlardan solaryumdan cikmayan biri kendisi.. cekindigim icin bir türlü söylemeye cesaret edemedim. Siz olsaydiniz ne yapardıniz?

Güncellemeler:
Sigara bile kullanmiyor.. avrupada yasiyoruz almanyada aslinda bu benim eski sevgilimdi baslıgı biraz degisik yazmak istedim.. eskiydi yani zaten kendiside adam cıkmadi bende yol verdim gitti.. tam bir sene oldu gõrűsmeyeli. 2 ay cikmistik..

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacak birşey yok yeni don al hediye et işte bakalım belki birşeyin farkına varır

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 37

• gıyıme mılyar verıp evınde dolabına peynır koyamayan aclar gıbı..

kokuyorsun haberın var mı deyıver!!

0|1
    0|0
  • Abdest aliyon mu sevgilim utanıyorum senden pislok de

1|1
    0|3
  • Neden olacak dikkatsiz de ondan dişlerini fırçalamazsa kokar ağzı hatta fırçalamak bile yetmiyor kokmaması için yanında olip falan taşıyıp saatte bir tane emmek lazım külodunu değiştirmezse illa ki gelir koku insan kendi anlıyor koku gelince aslında.. Uygun bir dille söyle yani

0|0
    0|0
  • Buraya yazacağına kendisine söylemelisin bunları bence.. Kırılacak diye söylemek istemiyorsun belki.. Ama bir gün başka biri söylerse üstelik senin yanında söylerse daha fazla kırılacak.. Bu da sevgili olmanın gereklerinden biridir.. Eksiklerinizi söyleyip kapatmanız gerek :) Belki farkında bile değildir.. Farkettir ona :)

0|0
    0|0
  • spor salonlarından cıkmıyor dıye bırsey yok dedıgın gıbı pis kokan bır suru ınsan goruyorum spor salonunda...

0|2
    0|0
  • Sigara iciyodur kardes agzi o yuzden kokuyodur ya da acikmistir kanka bir yemege cikar kizi hep evde hep evde bulusmak nereye kadar. Orasindan gelen kokuda adetli zamanina denk gelmissindir takilma okadar

0|0
    0|0
  • Alt taraftan koku geliyorsa ben çamaşır değiştirmediği için olduğunu sanmıyorum. Belki kıllar uzundur o da çok pis koku yapar. Eşek değil çünkü yani her gün duş alması gerektiğini biliyordur...

0|0
    0|0
  • uyarırdım

0|0
    0|0
  • Söylemekten baska seçeneğin yok ama ne bileyim onun tabiri caizse gözüne soka soka oturduğu yeri havalandırman parfümler sıkman belki bir seyleri uyarır fark ettirir. Onun haricinde dille söylersen ya yıkıcı ya da yapıcı olacaktır...

0|0
    0|0
  • duşa sokardım

0|0
    0|0
  • Agız kokusu bos mide ve sigaradan kaynaklıdır
    İç çamasırı kokusu ise genital bölgede akıntı oldugundandır, ya da aşırı terliyodur.

0|0
    0|0
  • valla ben çöpe atarım

0|0
    0|0
  • Direk söylerdim. Bana kokuyorsa başkalarına da kokuyordur. Rezil olmasından iyidir. Ben söylemeyeceğim de kim söyleyecek. En yakınındaki benim sonuçta.

0|0
    0|1
  • dotunu yıkamıyordur agzıda fırçalamıyordur fırçalıyorsa bide cok vajina yalamıstır

0|0
    0|0
  • Hahaha sürekli kendini boşaltıyo ve abdestsiz cünup dolasıyo senin ki... o yuzden kokuyo. d

0|0
    0|0
  • Ağzı geçtimdé alt niye kokar

0|0
    0|0
  • l*n oyle birinin nesini seviyonn bide altina veya ustunemii cikacann bu demekki tence kapakmi siniz :))

0|0
    0|0
  • Askerde birini banyoya sokup arap sabunuyla yikamistim ınan çocuk bembeyaz oldu gun asirida banyo yapmaya başladı deneyebilirsin kesin garanti veriyorum

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|1
  • Midemizi bulandırdın

0|0
    0|0
  • Belki farkında değildir gerçeği söylemelisin.

0|0
    0|1
  • Spor ve solaryumdan pek vakti kalmıyordur dezenfekte olmaya...

0|0
    0|0
  • Sevgiline kilot al. d

0|0
    0|1
  • Çok zor bir durum :D

0|0
    0|1
  • soru sorma tarzindan zaten onu sevmedigin belli.

sevmediginin farkinda degilsin veya maddiyat

0|0
    1|1
  • Ağzı kanal gibi kokuyor dimi

0|0
    0|0
    • Agzina saglis aynen oyle inek ahiri gibi bide cürümüz balik kokusu õõõggg

• Öpüşmek konusunda büyük sorun var

• Agzima sictin demek istio adam sana. ne agzim duruyo ne kicim duruyo dio dolayli yoldan ben ole anladim

0|0
    0|2
  • ağızı anladık da kilot ne :)

0|1
    0|1
  • Turk mu?

0|0
    0|0
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• kusmak serbesttir umarım.

0|1
    0|0
  • altına sıçıyor kesin

1|2
    1|0
  • Kendinin cok sik degistirdiginden kendi agiz bakimina cok ozen verdiginden bahset. İma yollu ustune alinmasini sagla

0|1
    0|1
  • Belki çok terleme problemi vardır

0|2
    0|1
  • Kirmadan soyle bence zor bir durum farkinda degildir 😕söylemelisin

0|1
    0|0
  • Söylerdim, temizliğe dikkat ederdim

0|0
    0|0
  • Laf arasinda gülerek filan söyle. Disin mi çürümüş filan diye salla

0|1
    0|0
  • Öneride bulun günlük kullansın :D

0|0
    0|0
  • söyle çok rahatsız edici

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum://

0|1
    0|0
  • ve sen halen onlasın

0|0
    0|0
  • Temizlikten disciden falan konu aç yoksa denmez utanir rencide olur

0|0
    0|0
  • Kusacağım 😷😨

0|0
    0|0
  • Şu soru okadar iğrençki paylaşman bile büyük hata sevgilinle olan özel sorun bu sizin halletmeniz gerek bir duruma sanalı karıştırıyosunuz'ya pesss

1|1
    0|0
  • ayy miğdem bulandı bir erkeğin zaten kokusunu sevmem bide leş gibi çiş kokuyossa kusarım yanında herlde ben olsam söylerdm ya

0|1
    1|1
Yükleniyor...