Kapat

Eski sevgilimle ayrıdığımız akşam bana..

Telefonda "keşke seninle yatsaydık" demişti. Ayrılık nedenimiz olarak yaptığı şeyi hiçbir erkeğin sindirebileceğini sanmıyorum. Cevaben ben de "ben kaliteli hatunlarla yatarım" demiştim. Kızlar sorum size: Cinsellik muhabbetine girmeye fırsat olmadı. Bakire olup olmadığını bilmiyorum. Sizce bakire miydi, bakireyse bekaretini bana verecek kadar güvenmiş olabilir mi?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah bilir bir de kendi bilir

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• adı üstünde eski neden kurcalıyorsunki.biz nerden bilebiliriz bakire olup olmadığını gizli:(

0|1
    0|0
  • gercekten bakire olan bi bayan erkeğe öyle bir teklfte bulnmaz, ha neye göre bakire ben anal sex yapıp kızlık zarı saglam kalandan bahsetmyorum bakire derken..

0|0
    0|0
  • ayrılığın gazına gelmiş elinde avucunda bakmış hiçbir şey yok "la keşke yatsaydım boşu boşuna zaman geçirdim muhabbeti de çok tırttı "demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • cinsellik muhabbetine fırsat olmadıysa kısa süreli bi ilişki sanırım?

0|1
    0|1
    • 2 ay kadar. ama bunun en az 1 ayı şehir dışındaydım

• anlaşıldı. boşver düşünme bile

• @soran

Tam sokak ağzıyla konuşuyorsun.

Kız haklı .

• kaliteli bir KIZ öyle bisey demez

bence sevmissen de bu lafta sonra sogmalisin

0|0
    0|0
    • kaliteli hatunlarla yatarım demem bu yüzdendi zaten :)

• güvenmiş veya güvenmemiş ne değişecek ki artık.bitmiş işte ilişkiniz

0|0
    0|0
  • Bence bakire değildi.

0|0
    0|0
  • Tepkisi ne oldu bu lafın ardından?

0|0
    0|0
    • sustu :)) haklıydım çünkü

• farz-ı mesela dedim zaten. olsa ve sen ona böyle birşey yapsan onun tepkisi ne olurdu ya da sen nasıl bir tepki beklerdin?

• Ne bileyim ya bunu erkeklere sor

Erkekler Ne Diyor 2

• yani ayrılık olmuş ve yatmamışsın

0|0
    0|0
  • ayrılmısınız busaatden sonra neden merak edıyosun bakire olup olmadığını sevgiliyken merak etmedığin bişeyi bitince merak etmen doğru deyl bırakda bunu o kızın bundan sonra olacağı sevgilisi merak etssin

0|1
    0|0
Yükleniyor...