Almam gereken doğru sütyen medeni ne?

Kız arkadaşlara bir sorum olacak. Sevgilime iç çamaşır takımı alacağım hediye olarak. açıkçası göğüsleri biraz büyük. Daha önce konuştuğumuzda kimi sütyenlerinin 90 b kimilerinin 95 a kimilerinin ise 95 b olduğunu söylemişti galiba marka ve modellere göre değişiyormuş biraz o yüzden almadan önce denerim diyor. Sizce hangi bedeni almalıyım. Ben küçük olacağına büyük olsun diyorum 95 b almayı düşünüyorum siz ne dersiniz? Büyük olursa çok sorun olmaz sanırım ama küçük olursa çok sıkar

• 90 b
    60% (6)50% (1)58% (7)Oy Ver
  • 95 a
    30% (3)50% (1)33% (4)Oy Ver
  • 95 5
    10% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ikiside sorun olur caktirmadan sutyenini calip magazadaki kiza gotur ya da uyurken olc olmadi git o bedende baska kizlar bul denettir ya da eksina gerek yok degisim karti koydur

0|0
    0|0
    • başka şehirdeyim ben okuldan dolayı yani sütyenin çalamam, uyurken de ölçemem farklı şehirdeyiz o beden de başka kızı bulsam bile birebir olmaz sonuçta... mağazadan almaya utandığım için internetten alacağım değişim kartı işe yaramaz :(

• Bilemedim markasina gore degisiyo o zamn

• Ben normalde 85b falanim ama d giydigim oluyo yani degistiremezsen yazik olur

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bile B veya C gıyıyorum ama göğüslerim büyük değil öyle. 85-90-95 gıbı olan kısım sırt askısı yanı gogsun hacmi degıl. Yarnı (sırtın cevresı) geniş ıse 95 tır daha darsa 90dır. Ama göğsü büyükse Bden daha az bir cup bedeni olamaz :) internetten aldıklarında da degıstırebılıyorsun. Fısıyle kargoyu oduyorsun ama. Neyse bencede utanmana gerek yok. Ben çalışan olsam ne düşünceli bı erkek derdım mesela

0|0
    0|0
    • ya yorumda yazdım ama galiba görmediniz başka şehirdeyim alacağım gideceğim ve 1 gün kalıp döneceğim nisanda. yani değiştirme imkanım pek yok. s anlarsınız ya 1 gün kalacağım maalesef

• Anladım. Dogru ama ben kız arkadasınızn değişimi yapmasını kastetmıstım. Neyse 90B alın en rahat o olur. Tavsiyem internetten değilde mağazadan almanız. Çalışanlar ürünün normal ölçülerden bır beden küçük ya da büyük olduğunu bilirler çünkü (ayakkabıcıların bu ayakkabının kalıbı küçük demesı gibi) yınede kendınız bilirsiniz inş denk getirirsınız :)

• 90 b

0|0
    0|0
  • Desteksiz 95a destekli 95b kullaniyorum askim bana sorsaydin ya suprize ne gerek var :)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 95 a kullanıyorsa sırtı geniştir A kup büyük göğüs olmaz , en fazla b kup diyorsun o da küçük

0|0
    0|0
Yükleniyor...