Ertesi gunu hapi aldim 2 ay once, bir sorun var?

Ictikten bir hafta sonra kanamam basladi ve bu 2 hafta surdu. Normal regl gibi degildi, koyuydu. 1 aydan biraz daha fazla oldu en son kanama, fakat hala regl olmadim.
Hamile olmadigima eminim, bu normalmidir?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün haplarının böyle etkileri oluyor, sıkıntı yok hormonal dengen bozulmuş.1-2 ay içinde düzelir.

0|0
    0|0
    • Baya korkuyorum ya bir daha regl olmam diye

• Benim kisa sure cek gibi:( cok sagol taktikler icin:)

• Umarım dediğin gibi olur, Rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Anormal değil ya. O haplar gerçekten kızların metabolizmayı bozuyor. Hormonlarınızı bozuyor. Ben çok araştırdım zamanında. Piyasada bilinen en zararsızı Ella adında bir ilaç. 48 tl tek hap ama en az yan etkisi olan da o.
    Diğerlerinin çok fazla yan etkisi var.

0|0
    0|0
  • 2 hafta sürmesi kanın farklı renkte gelmesi normal regl gibi olmaması gayet normal çünki bu hapin icinde hcg hormonu var sizi spermlere karşı gebe gibi gösterip gebeliği engelliyor anlayacagınız vüxcüt dengenizi bozuyor bir daha regl olma surenizin değişmesi gayet normal 3. de bile noraml zamanda olmayabilir ama 3. den sonra düzene girer

0|0
    0|0
  • Bu haplar dengeyi fena bozuyor. Jinekologa danış bence.

0|0
    0|0
  • Normal ertesi günü haplar hormonları tamamen alt üst ediyor.

0|0
    0|0
    • Kullanim klavuzunda bir ay sonra normale doner yaziyordu

• Öyle diyor fakat uzun sürenleri var. İçin rahat olsun diye dış gebelik için muayene olabilirsin.

• Nor levo iyiydi ella cıktı cıkalı arttı problemler

0|0
    0|0
  • stres olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Normaldir düzensizlik yapar

0|0
    0|0
  • Maalesef birkaç adet döngüsünü bozuyor o haplar. Test yaptıysanız ve eminseniz sorun yok

0|0
    0|0
  • Dış gebelik olabilir ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...