Erkek arkadaşlardan daha çok cevap bekliyorum bana yardım edermisiniz?

Arkadaşlar bir süredir psikolojim çok kötü hiçbirşey yapmak istemiyorum spor yapıyorum çabuk yoruluyorum uykum geliyor erkenden uyuyorum baişa birşey yapmak istemiyorum ve bu süre içinde cinsel organımda sorunlar oldu idrar yolu iltihaplanması ürologa gittim vs vs aynı zamanda 4 senedir süren düzenli bir cinsel hayatım var ama bu aralar açık konuşmak gerekirse tık yok olmadıkça daha çok kafama takılıyor korkuyorum kız arkadaşım kaçar giderse başka birine diye yıllardır patır kütür giden bir adam böyle dara düşünce dağılıyor yaşım 23 psikoloğa gitmelimiyim sizce bu cinsel isteksizlik neden birde testestoron değerlerimde düşük çıktı son zamanlarda bana anlayışlı bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim dardayım ice kafayı yedim lütfen yardım bekliyorum yardımcı olurmusunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bir üroloji doktoruna git. durumu anlat. önerilerini al. ayrıca tedavi dışında yapabileceklerini sor. gıda düzenini falan sor. doktor karşısında suskun durma. deşele altını.

güç artırımı için fındık badem ceviz bal keçi boynuzu yani harnup enerji verir. bunun haricinde soğan sarımsak ye. vücutta ödem var ise bol maydanoz tüket.

0|0
    0|0
    • bir yabancı kadın bana sormuştu. neden türk erkeği cinsel konuda güçlü diye.
      ben de şunu dedim.
      avrupalı gücünü çikolatadan alır türk erkeği soğandan

• adamsın kardeşim bir anda gaza geldim urolojiye gittim böle konuşmadım seni psikoloğa yönlendirim dedim çok sağlıklı çıktı kan ve idrar testi ama psikoloji den kaynaklanan sorunlarmış

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim buradan medet umma. Sorunların var elli ki. sen her ne kadar bilmesen de bilinçaltından kaynaklanıyor. O yüzden psikoloğa git daha sağlıklı çözüm olur

0|0
    0|0
    • evet doğru pazartesi yardım almayı düşünüyorum belki psikolojiden anlayan bir arkadaş okuyan veya psikolok felan çıkar diye ümid ettim ama eyv yinede

• O insanların yanında kafanı da karıştıracaklar olur diye dedim :)

• düzenli hayata başla spor salonu ve bazı ilaç takviyeleri

0|0
    0|0
  • Bendede oyle olmuştu kardesim. İlerde geçer. Buna karşılık ilacın zamandır. ALLAH Sabırlar versin kardesim. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Fındık fıstık enerji içeren lokum tarzı şekerli şeylri ye bu senin kuşu havalandırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...