Vajinada kil donmesi var baya derinde bıktım artık deşsem mi iğne ile doktora gitmek yerine kendim halledebilir miyim?

Biktim artık doktora açmak çok kötü basit bişi mi doktora gidilir mi

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Lazerle çözülebilir bu sorun. İstanbul'da olsan doktor önerebilirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oncelikle kıl dönmesinden yeni ameliyat olan biri olarak kıl dönmesi olduğunu nasıl anladın diyeyim
    orada olmasi çok ama çok zor öyle söyleyeyim.

Ve erteledikce daha büyük bıçak yarasi olur. Kesinlikle doktora git , bir genel cerrah baksın.

acil şifalar dilerim

0|0
    0|0
  • batıkmı var kıl dönmesimi batık cıkmadan dönmesi kıl dönmesi ise nemden kopması veya jiletle aldıgında geri girmesi bunlardan hangisi muhtemelen jilet kullanıyorsun veya dar giyiyorsun üst deriyi tahriş ederek kaldırıp alabirsin ki kullandıgın malzemelerin steril olmasına dikkat et alkol veya kolonya ile yakmanı tavsiye ederim eger iltihaplanma varsa çok zorlamamanı dotora gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Doktora git, iğne ile tetanoz bile olabilirsin, çok riskli.

0|0
    0|0
  • içim bir kötü oldu :/ geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Bayan doktora git o halde. Aynısından onda da var. Açman sorun olmayacaktır ;)

0|0
    0|0
  • doktora git :/ yazık

0|0
    0|0
  • aynanı karşısına gec be bır ıneyle basını cıkart cımbızla cek ve orayı sık temızle ters suruyon aydayı ve ters cekıyon agdayı ondandır cıkıyor kıl donmesı

0|0
    0|0
  • jiletle alıyorsan olabilir

0|0
    0|0
  • bayan jinokoloklarvar daha rahat olursun kıl dönmesi tehlikeli bilesin

0|0
    0|0
  • Neresinde olduna bağlı erişebilceğinbyerdeyse kendin deşş

0|0
    0|0
  • çok mu var? iltihaplanma yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • Hayır doktora git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Toplu ignenin ucunu ateste yakip mikrobu oldurun. ucuna kolanya dokun icindeki alkol mikrobu oldursun. ve kendimize zarar vermeden ugrasmaya calisin. alamiyorsaniz fazla zorlamayin ve doktora gidin

1|2
    0|0
  • Eyer büyük birşeyde cok zorlama kendine zarar verirsin mikroba acık tek yer vajinal bölge bir bayan dr en iyisi olucaktır evde zorlıcaksın daha çok yayılcak içini tam temizlemessen tekrar büyücek mikrop kapma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...