Anal ne Oral ne arkadaş?

Günah değilmi bunlar? Ben mi yanlış biliyorum.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Iki si de günahtır oral eğer çiftler hiç tatmin olamiyosa yapılabilir ama yine de günahtır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anal gotten oral cinsel organı yalamak. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet çok günah ve sagliksiz

0|0
    0|0
  • Başkalarını hayal ederek yapılan günahtır

0|0
    0|0
  • Anal ilişki günah oral eşler arasında olabilir bunun günahı yoktur diye biliyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anal katii surette haram.
    oral ise geniş bir açıklama gerekir. oral sadece genital organları içermez oral sevişme tüm vücudu kapsar. yani vücudun ağız dil dudak ile uyarılması oraldir. sonuç olarak genital bölge de dahildir soyutlanmaz.
    bu açıklama sonunda şunu söyleyebiliriz. peygamberimiz oral yapılabileceğini işaret etmiş ama bölge belirtmemiş.
    sözlerinin birinde erkeklere "kadınınıza direk dalmayın öpün sevin koklayın..." demiş. başka bir sözünde "kadınınızın tükmüğü ve teri temizdir" demiş. burada oralden bahsediliyor. dediğim gibi genel açıklama olmuş bölge belirtilmemiş.
    kesin genital organlara yapılması konusunda hz. hanefi fetva vermiştir. eşler banyo yapıp temizlik yaptıktan sonra birbirinin genital organlarını yalayabileceğini söylemiş. yani hanefi mezhebine göre yalanmasında temizlik ön şart olarak sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • Anal kara delik oluyor. Oral da hani oral yoldan alın yazıyor ya bazı ilaçlardan ağzından al diyor :D

0|0
    0|0
  • anal için günah denir, oral için öyle birşey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...