Uzun zamandır genital bölgeme ağda yapamıyorum , acısını azaltan yumuşatan falan birseyler yok mudur?

Hep tuy dokucu , yoksa jilet falan yaptim. Ama agda istiyorum. Bazıları eczaneden narkoz falan diyordu. Var mı öyle bir sey? Ya da acısını azaltan? Cildim cok hassas...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• eczanelerden uyuşturucu sprey alabilirsin
    bebek pudrası ise yarar
    anestol diye bir yanık kremi vardır ama local anestezik bir krem oldugu icin onu kullanarak uyuşturabilirsin en antıklısı bu sıcak su torbası koyarak yapabilirsin dipleri yumuşatır ayrıca jiletten yeni geçtiğin icin zorlanıyorsun dipleri hala saglam ama belli bir süre sonra dipleri güçsüzleşecek ve daha kolay olacak eger bir anda geçmesemde olur diyorsan erkeklerin sakal şekillendirmede kullandıgı traş makinalarından kullan 2 veya 3 ay içinde ipleri zayıflayacaktır agda için ön hazırlık olacaktır saygılarımla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir sitede okumuştum bayanlar hani o doktor eldiveni oluyor ya onu takip elleriyle çekiyorlarmis başlarda aciyormuş ama sonra alışıyormuşsun ben bacağıma denedim gerçekten alıyor. Olmadı soğutucu spreyler var vajina bölgene sık uyusur hissetmezsin.

1|0
    0|0
    • Sogutucu sprey nedir?

• Futbolcuların kullandığı sprey var ya
      Bim de satılıyor. Sıkılan bölgeyi uyuşturuyor ve hissetmiyorsun.
      Yalnız genital bölgedeki deri incedir uzaktan sıkılmalı.

• Sakına jilet vurma kararma yapar bende vurdum jilet arka atağıma baktım karar ma yapıyor daha da vurmadım...

0|0
    0|0
  • Almasan nolur arada boyle makasla kisaltsan?

0|0
    0|0
  • sıcak yumuşatır krem de kullanabilirsin kıl kökleri için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...