Kızlık zarı muayenesi?

Aranızda kızlık zarı muayenesi olan var mı? Ücreti ne kadar? Ayrıca nasıl yapılıyor, açıklama yaptınız mı anlatabilir misiniz?

Güncellemeler:
Şu gizli kullanıcıya cevabım olsun bu. Yorumları engelleyince noldu bir tarafın mı yemedi? Hahahaha bir tarafın yemedi gerçeklerle yüzleşince dimi? Sen merak etme senin alacağın kız zarı olup sürtünerek ya da oral yaparak verir. Sende ya ben kızları düzdüm ama temiz kız aldım diye geçinirsin. Hadi sana da hayırlı işler müdür

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• elbette birileri laf soylemeye çalışacak sen hic aldırma kardeş en iyi cevabın cevap vermemek olsun 100 lira civarıda yapıldıgını biliyorum ayrıca hymen şekilleri yazıp nette kendinizd bir nevi kontrol edebilirsiniz saygılarımla

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim aldığım en iyi cevap bu oldu

• rica ederim eig içinde ayrıca teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• kendınızden suphenızmı var? bır kazamı oldu..

0|0
    0|0
    • Evet

• kendı ıstegınız dahılınde ancak bu muayene olabılır bır baskası zaten yaptıramaz bır jınekolaga gıdın devletdede var masrafa gerek yok yani..

• Zaten kendi isteğimle olacak. Ayrıca devlet mahkeme kararıyla bakıyormuş

• ben oldum ama zar bulamadılar :S

0|0
    0|0
  • Hanımefendi devlet hastaneleri keyfi muayene

0|0
    0|0
    • Özele randevu aldım zaten pazartesi için

• Muayene şöyle oluyor. Jinekolog dogum pozisyonuna yatiriyor iki bacaginin arasını açıp gözüyle bbakıyor. Açıklama yapmana gerek yok dr. un adli bir olay olmadığını bilmesi yeter.

0|0
    0|0
    • Cevabınız için teşekkür ederim

• Başka aklına takılan soru olursa sorabilirsin muayeneden sonra

• ulan her boku yiyin sonra bakireyim diyin zar gitse ne olacak gitmese ne olacak ne ruhun ne beynin bakire ver gitsin.

1|1
    3|0
    • Bakireyim diyeceğimi mi sanıyorsun? Sanki siz her haltı yemiyorsunuz iyi aile evladısınız

• yaşamayınca kendinimi aklıyacaksın aklı sıra :S

• Hala aklamak diyorsun ya. Sadece bilmek istiyorum. Evleneceğim insana zaten ben bakireyim demem

• noldu ilişkiyemi girdin? zarımın yapısını öğrenmek istiyorum de.

0|0
    2|0
    • İlişkiye girmek değil tam olarak. Sevgilim parmağını içime ittirdi ve eve gittiğimde az da olsa kanamam oldu. Ama çok fazla değildi. Ben sadece merak ettiğim için baktırmak istiyorum

• büyük ihtimal kadınsın artık

• Ama fazla bir kanama olmadı yani. Ertesi günde regl oldum anlayamadım. Neyse teşekkür ederim cevabınız için

• İyi olmuş, oh olmuş. EVde kaldın evlenmeyecekler seninle.
    Muayene olma bence gerek bile yok.

0|0
    2|0
    • Kızlık zarım bozulunca evde mi kalıyorum? Ne kadar dar görüşlüsün

• Pardon da sen kızları götürüyorsan niye kızlık zarına takılıyorsun bu kadar? Bakire olsa ne olacak olmasa ne olacak. Sen adam mısın da kızın öyle olmasını bekliyorsun? Erkeksin ama adam değilsin böyle yaparak. Nasıl olsa erkeğim diyip her haltı yiyorsun da iyi bişey yapıyorsun sanki

• Yahu sana ne?
      Haydi hayırlı işler sana. Devam et bu yolda.

• işin zor valla kolay gelsin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimi kadinda kizlik zari iceridedir kimin elastik yapiya sahiptir kimin dogustan hic yoktur. bende bakire oldugum zamanlarda zar denilen seyin ne oldugunu ve bende olup olmadigini cok merak ederdim. doktora gidip muayene olmayi bende dusundum ama ya dogustan hic yok derse bunu kaldiramam diye gitmeye cesaret edemedim. arzu ederseniz psikolojinizde hazirsaniz gidin derim

1|0
    0|0
    • Pazartesiye randevu aldım. Yaşadığım şeyi isteyerek yapmadım zaten. Sadece anlık bir cahillikle oldu. Sevgilim sağolsun ortada bırakıcak biri de değil. Eğer bozulduysa da helalimsin seni bir başkasına bırakacak halim yok diyor. Bu yüzden çokta sorun yapmıyorum

• inşallah patlamıştır

1|2
    4|0
    • İnşallah seninkini de patlatırlar

• bozulma ihtimali yüksek diye düşünyorum.
    devlet hastanesinde bakar mı acaba doktor bilemiyorum.
    genelde böyle şeylerle uğraşmazlar çünkü.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen bakiresin. O kadar kolay değil.

2|0
    0|0
  • Nekadar saçma yorumlar insanlara hiç düşünmeden hakaret edebiliyosunuz sizene yaa kendi hayatı bir soru sordu ağzınıza ne geliyosa söylemişiniz erkekler ben yaparım elimin kiri diyosunuz bacın yoktur inşallah yok oda başkasının elinin kiri olur ozaman bu lafları yutarsın insan gibi cevap vericekseniz yorum yapın erkeklik yapanların coğu burada karı kız peşinde her yorumda farklı kişilikteler ben bu işten anlamam soru sahibi sadece yapılan yorumlara sinirlendim bakma burdakilere boş insan hepsi

2|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim cevabın için gerçekten

• Rica ederim kardeşim içimden gelenleri yazdım k i b

Yükleniyor...