Boşalma sorunu?

Arkadaşlar benim operasyon çok kısa sürüyor bu yüzden karşı tarafı tatmin edememekten çekiniyorum. İşe girişmeden önce birkere mast yapcam ondan biraz sonra cinsel birleşme olsa süre biraz daha uzarmı? ya da başka yöntemler var mı şimdiden teşekkürler

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu oyle kolay bır sey degıl ama zorda degıl
    masturbasyondan uzak dur.. erken bosalmanın ve ereksıyon kaybının bas suclusu o dur.. kendını o ana zorluyorsun ve vucud alısıyor.. bırakın su elınızı bır..
    ılerıde duzenlı bır cınsel yasama basladıgında sabrı bıleceksın kadın doymadan sen soymaycaksın! sofraya benzer consellık bırısı hep erkenden kalkıyorsa o sofra zamanla kurulmak ıstenmez! aynı anda doyacaksın ve bu zamanla tecrube ıle olacak bırsey.. sen kendını tatmını bırak sımdılık..

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• erken boşalmama için doktorların önerdiği pozisyonlar var altta durman gibi falan ama konsantren de önemli kasılmamalısın rahat olmalısın kendini kontrol edebilmelisin

0|0
    0|0
  • bunu hemen cözemessin ama bazı egzersizler var bunlara yaparak bu durumu aşabilirsin.

0|0
    0|0
  • Eczaneden anestol Pomad al.3/4 tl
    ıliskiden 30 dk önce baş kısım sur. ıliskiden 5 dk önce temiz bir şekilde yika. sonra okey rotar tak. minimum 30 dk. ayrıca kafada biter olayı dogru. paertnerinin yanında rahat olmalisin. is birazda ona düşüyor

0|1
    0|0
  • Dostum, is kafada bitio, tecrubelen ve çözümü icinde ara eger bulamassan o sorun devam eder. Her zaman mast sonrasi da ya da orgasm olduk sonra sertlesme yasayamassin. Ilac kullan ya da condom dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...