Erken boşalma nedeni ne olabilir?

sevgilimle 6 ay sonra ilk kez birlikte olduk ve 6 kez boşaldı ve bayağı miktarı fazlaydı herseferinde ama sorun şurda ilk 5 dk da oldu her seferinde. bunun sebebi ne olabilir. sonrasında üzüldü de sorun olduğunu anlayınca çünkü ben çok zevk alamadım. 4 saat sonrasında 25 dk boyunca hiç boşalmadan devam edebildi sebebi nedendir sizce?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• 6 kez. iyi performans...

düzenli yaparsanız düzene biner..

0|0
    0|0
    • ama 6sı da 5.dakıkalarda

• 6 aydır ayrıydık sadece ve 6 aydır ılktı

• 6 ayın patlamasını yaptı demekki :))))) bende öyle olsam 7 garanti :))) hemde en sonuncusunda meni gelmek garantili :))

Erkekler Ne Diyor 11

• cinsel gucu yerinde ki 6 kere yapabiliyor o zaman duzenli bir ilişki devam ederse zaten o sure uzar istemesenizde uzar vucut anatomisi boyle. acil kısa cozumler istiyorsanız geciktirici mendiller var yada anestol pomad adlı 3-4 tllik kremi alıp penis basına sursun 10-15 dk sonra yıkasın normal sureden 4 kat daha dayanır uzulmeyin herşeyin o kadar basit cozumu varki yetyerki sabırlı olun doğru yolu secin.

1|1
    0|0
  • Boşalma refleksini kontrol edemiyor demek ki.

0|0
    0|0
  • 12 yaşından beri tuvalette 2 dakkada asılıp işini hallediyo ne bekliyodun

1|2
    0|0
  • Performans icin en önemli sey piskoloji. partnerinin sex hayati yeni basladi ise bu normal. orda gorev birazda sana dusuyor motive etmen lazim. zamanla düzelecektir

0|0
    0|0
    • yenı baslamadı ben motıve edıyorum zaten suratı dusunce dedım onemlı degıl bu. heyecandan sanırım bana bakmamaya basladı ve ınleme ne olur dedı .sanırım fazla heyecandan

• maşallah makinaya mı bağladınız :) :) takılcak bi durum yok 6 ay sonradan bahsediyorsunuz yani bırakta olsun o kadar dimi ama :D .d

0|0
    0|0
  • normaldir, ilk yapışı, abazalığı var. Birde 5 dakika çok güzel bir süre özellikle Tüğrk erkeği için, birazda sende geç boşalma sorunu var bence.

0|0
    0|0
    • ılk yapışı degıl sadece 6 aydır bana dokunmadı

• abazalık vardır mutlaka farketmez 5dk gerçekten çok iyi bir süre.

• zamanla düzelir erken boşalmasa bu kimle sevişiyor diye kuşkulanman gerekirdi :D

1|0
    0|0
    • :D daha neler

• iyi hayırlı olsun rayına girmiş cinsel hayatınız :D

• gırdı evet:)

• Demekki çok cezvedici bir kadınsın sen. Baksana kaç kere boşaltmıssın adamı.

0|0
    0|0
  • bunu dert etmeyın bırlesme aralıgınız uzadıkca erken bosalması normaldır

0|0
    0|0
  • demekki çok fazla uyarıyorsun.vajınanda çok darsa ister istemz kısaltr süreyı

0|0
    0|0
  • erken boşalmanın çaresi var. ya ben ne yapayım :( çok geç boşalıyorum 40 dk buluyor kimi zaman asıl bana çözüm önerin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 6 mı hey maşallah :)

1|0
    0|0
  • haydara git

0|2
    0|0
Yükleniyor...