Bakirelik bu kadar mi onemli durust olmak gerekmez mi?

Bakire kiz arayan erkekleri artik anlamiyorum cevremde bakiyorum kizin sevgilisi var liz bakire istedigimde ayrilirim diyor ama sevgiliyle baska ulkelere tatile cikti ayni odada en az 1 hafta kaldilar. yani kiz bakire olsa kac yazar birde o bu kizlari kiniyor ama kendisi cok mu masum yani?

bende kendime dikkat ederim ama gidipte bir erkekle ayni evde yasamam * baskasinida kinamiyorum helede boylesini gorunce artik kimseye guvenilmezmis.

Güncellemeler:
eskiden bu tarz kizlari kizardim ama bakireyim deyipte sevgiliyle birlikte kalanida gorunce artik tovbee kimseyii kinamam ,

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• fazilet dedıgın meger masalmış!
    namuslu gorunmek kımlere kalmış..
    zengınmış fakırmıs halkmış kralmış
    bir türlü uslanıp bıkmadın namus...

hadi yandan!!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bana göre bakireliğin bir önemi yok önemli olduğunu düşünen erkek de kendisini kandırır eğer bakirelik sadece bir zarsa zaten o kadın bakire değildir ama kim bakire ki ?

1|0
    0|0
  • Herkes bir şeyler ister...
    Biz bakalım kendimize boş koy dolu gelsin ;-)

0|0
    0|0
  • Ben bakirim eşiminde öyle olmasını isterim

0|0
    0|0
  • bence önemi yok dürüstlük yeterli olur isteyen hayatını istediği gibi yaşar kınamak şikayet etmek bize düşmez

0|0
    0|0
  • Kınama boşver sen kendine bak.

0|0
    0|0
  • dürüstlük yeter

0|0
    0|0
  • bakirelik bir kızın kocasın tertmiz geldiğinin kanıtırdır. bakire olmayanbir kızın nrden bilcem yüzlerce kişiyle yatmadıgını. şuda bir gerçek. bir kez bozduran kız asla yapmadan duramaz. o yüzden bakirelik çogu kız için bunu yaapmaya engeldir.

0|1
    1|0
  • kişinin kendi görüşüdür ne demişler gönül kimi severse güzel odur diye burada gönül kimi isterse onun gözünde o bakire olmasada öyledir onun için..

0|0
    0|0
  • bencede kınama. bence bakire olsa ne olmasa ne her haltı yedikten sonra

0|0
    0|0
    • aynen bende bunu anladim artik asla kinamam bu olayi gordum yaa asla. ama o kiz arkdasini kinamistii.

• Güvenilir olsun yeter heralde

0|0
    0|0
  • Bakireligin ne onemi var canim s i k tir s i k fir diktir simdi bu moda

0|0
    0|0
  • Ben bakirim acaba bana bakıre mi gelecek

0|0
    0|0
  • Artık bu zaman öyle namus ölçer birşey yok... allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Ben artık bakire falan bakmiyorum huyu güzel olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kimse koklanmis gulu koklamak istemez

0|0
    0|0
  • Ben Allahtan hayırlısını istiyorum ben yapmadım oda yapmasın

1|0
    0|0
  • Ben kıskanç birisiyim başkasıyla birşeyler yaşamış birisini kabullenemem o yüzden evlenmeye bile olumsuz bakıyorum

1|0
    0|0
    • iyide sen ne yaptın? diye sorarlar adama

• eğer o sorulan adam ben olursam alnım açık şekilde "hiç kimse ile ilişki yaşamadım"diyebilirim @sedatistan

• Artık insanların vicdanına kaldık diktirenler bile var

0|0
    0|0
    • ya bakire olsun ama sevgiliyle geziyor bu ne simdi ben ne anladim ustelikre bir kiz arkdasi vardi onu bu yuzden ne kaflar etti. ben kendime dikkat ederim erkek severse birsey yapmaz diyor be diyim onun sevgilisi adam gibi adam demdkki. adam evlenmek icin can atiyorr kiz kaciyor agirdan satiyor boyleside taraniyor. kim deger verse erkeklee ayriliyor boyle kendisini agirdan sataninda pesinden ayeulmiyorlar kiz salak desin hergun tartissin sorun degil

• Şahsen bana hakaret edene selam vermem o kim oluyor kimse bulunmaz hint kumaşı değil böyle erkeklerde adam değil

Kızlar Ne Diyor 5

• Kusura bakma her halt ı edip bakire olanlar da o b*ku yemiş erkeklerle evleniyor bakire olmayıp her sevgilisi ilr seks yapan insanda bir o kadar namussuzdur hata nedir biliyor musun devamı olmayan birşeydir bazı ınsanlar bunu yapıyor 1 kere pişman oluyor tövbe ediyor ona eyvallah ama bunun dışındaki tiplerde namussuz kavramın dadir sen onun bunun altına gir sonra seven beni zar için sevmesin. de hadi ya? İnsan önce ALLAH tan korkacak sonra kul dan utanacak gerçi kuldan utanmayan ALLAH tan nasıl utansın dimi?

0|0
    0|0
  • Ben de hayatıma alacağım beyin bakir hatta kız eli bile tutmamış olmasını istiyorum efenim o zaman. Her şey karşılıklıdır bu hayatta.

1|2
    0|1
  • Nur suresi 2. Ayet.'Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. '

0|0
    0|0
  • Katiliyorumm cok haklisin

0|0
    0|0
  • Peki meraktan soruyorum kız bakire gerçi evlendi Allah affetsin lafını yapıyorum ama cok var böyle hertürlü yüzeysel seks yapıyo her haftasonu clupte içki komasında anal seks yapıyo ama kızlığı yerinde ve düğünde kuşak taktı ben utandım benim hakkım olan kuşağı o taktı şimdi kızlığı gitmedi diye o namuslumu? Bu çok utanç verici bir aldatma değilmi eşine? Biz sokakta öpmesin biri görür adımız cıkar diye nişanlımızla buluşmuyoz nikah üstü laf olur diye millet işin kolayını bulmuş.

1|1
    0|0
    • aynen oyle mıllet uyanık bence karsındakıde aptal

• İnşallahhhhh kardeşim

• gorursun dıyorum adam evlendığınde anlar karsısındakını onceden kızın nazı onun hoşuna gıtmıştır ama evlilik öyle sevgılılığe benzemez lay lay lomm değil.

Yükleniyor...