Doğum kontrol hapı kullanan kızlar bakar mısınız?

benim vücudumda tüylenme vardı hastaneye gittm hormon bozukluğu vardır diye ama adet düzensizliği çıktı 6 ay doğum kontrol hapı kullandım evet kıllar gitti ama çokta kilo aldım ilaç bitince kaldı kontrolede gitmedm tekrar kıllanma oldu tekrar hastaneye gitsem mi sizce? bu kıllardan bıktım göbek ve göğüs özellikle eskiden bende tüy bile yoktu :(

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen doktor kontrolunde yap herseyi git tekrardan sor. Bu duzensizlik kizlarn yuzde sekseninde var . Korkuck bise yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tekrar gidip hormon durumuna baktırman da fayda var.Lazer epilasyona başlayacak olsan bile hormon durumuna yapılması gerek çünkü.Lazer için iyi bir merkez seçmeni öneririm başlarsan ama.

0|0
    0|0
  • Git tabiki de hastaneye.

0|0
    0|0
  • sevgilimde de vardı göğüsler ve göbek de kıl :( Ama sorunu ne bilmiyorum sormadımda hiç niye böyle diye utanmasını istemedim açıkcası :)

0|0
    0|0
  • hastaneye gitmende fayda var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de yillardir kullaniyorum polikistik over nedeniyle. birkac yilda bir mutlaka kapiyi caliyor bu hastalik. ve ilaclarin da kilo aldirdigi dogru ancak dogru beslenmeyle ustesinden gelebilirsin bunun. tabi bunu yasam tarzin olarak benimsemen lazim. duzenli olarak uc tane ilac kullaniyorum ve hepsinin de yan etkisi kilo aldirmak, ama dogru beslenme ve sporla su anda almayi birak, hizla veriyorum. demem o ki doktora git ve ilaclarin hakkinda yeniden konus, gerekiyorsa tekrar basla ama ilaclardan mucize bekleme. mucizeyi beslenme ve sporda ara ilaclara ek olarak. farki goreceksin zaten. sorularin olursa bana ulasabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tedaviyi yarıda bırakmasaydın keşke, ilaç bittikten sonra tekrar gitseydin.

0|0
    0|0
    • adet düzene girdi hala düzenli o yüzden gitmedm .s ama kıllar kaldı napcağmı bilmiyorum

• Tamam onun icin tekrar git işte. Hormonal bozukluktan kaynaklanıyor o durum.

• ader duzensızlıgı ılerkı yasantındada sorun yaratır emın ol ttedavını ol bırakma .aslında ben bekarken dogum kontrol hapını dogru bulmuyorum .adet duzensızlıgınden dolayı zaten bebek sahbı olamayan cok cıft var dogum konntrol hapı bunu dahada zorlastııyor emın ol adetı duzenler ama hormonların bozuk bence senn cunku bu konuda bılgı sahıbıyım tek doktorla yetınme benım adetlerım oldukca duzenlı ama bebek sahıbı olamıyorum 3 yıldır yumurtalık ıntıhaptan dolayı

baska doktorlarada gıt adetın 3 gunu hormon tahlılı yapılıo ve ibrahim saraçoglunun adet duzensızlıgı ıcın bıtkısel kurlerı var cok faydaını goren arkadasım vaer senın gıbı .ılerde sıkıntı cekersın yoksa

0|0
    0|0
    • cevabın için teşekkrler adet düzensizliğinden kıllandığmı söyllediler ciddende ilaç kullanınca kıllar gitti şimdi adetim düzene girdiği halde kıllar gitmio :( evkenmekten soğudum

• BENDE SUAN DOĞUM KONTROL HAPI KULLANIYORUM TÜY SORUNUM VAR AMA 5 KUTU KULLANDIM SUAN 6 YI KULLANIYORUM TÜYLERDE BİR AZALMA OLMADI DÜZENSİZLİK İÇİN KULLANIYORUM AMA 2 AYDIR HAPI KULLANDIĞIM HALDE GENE DÜZEN BOZULDU: (

0|0
    0|0
  • nasil basariyorsunuz bilmiyorum. saglikli ve duzenli beslensen kilo almazsin. eger ilac almak istememendeki sorun buysa. killi gezmek mi, az yemek mi? bunu dusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...