Erkekler doğum videosu izleyebilir mi?

Eski sevgilim yarısında kapattığını, cinsel ilişkiden soğumak istemediğini söylemişti. şu an hamileyim, eşimle birlikte izlediğimizde sonuna kadar izledik yani amacım ona izletmekti. Ben o an senin elini hiç bırakmayacağım falan dedi. Acaba eşim de biraz tiksinmiş olabilir mi? Yani genel olarak erkekler doğum videosu izlerken ne düşünüyor?

Güncellemeler:
Ne demek zorla izletmek ya. Sanki koltuğa bağladım izlesin diye. Neler göreceği, duyacağını az çok bilmeliydi.

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ne ilginç insanlar var :D oturup onu izletmiş zorla :/ hastasın sen :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Mİde meselesi bu kimisinin ki geniş kimisinin ki dar

0|1
    0|0
  • İzledim
    İlk kez sinemada yılmaz Güney in duvar filminde ceza evinde doğum yapan bir kadında gördüm
    https://youtu.be/hcz1C41z0CM

0|0
    0|0
  • ben çocuğumun doğumunu canlı seyrettim eşimin elini tutarak ve hiç bir tiksinme olmadı doğum videolarını da izlerim sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Seyrederim. İğreneceği mi de sanmıyorum.

0|0
    0|1
  • Açıkcası hastanede çalışıyorum benim için bu hiç bişey. Sen bide kalp ameliyatlarını gör :DD

0|0
    0|0
  • Abi doğum demeyin ya wala kadınlardan soguyorum ben izleme ek daha ii :)

0|1
    0|0
  • Hayatında hiç cinsellik yaşamamış elemanlar izleyemez. Hatta ilişkiden sogur

0|1
    0|0
  • ben esimin dogumuna girdim sen videodan bas ediyorsun !!

0|0
    0|0
  • Ben de izledim çok kötü ya görüntü olarak...

0|0
    0|1
  • Sirpski filmini izleyin bakalım noluyor

1|0
    0|0
  • Ben ilzledim

0|0
    0|0
  • ben eşimin doğumuna girdim öncesindede bir çok doğum videosu izledim ama senin bahsettiğin şeyler olmadı eşindede olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İzledim 15-16 yaşında cinselliğe karşı bakış açımı değşitirmedi

0|0
    0|1
  • Ya okulda hemşirelik okuyan arkadaşım izletmişti midem bulandı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğum videosu izleyemiyorum yani bikere merakımdan açtım tansiyonum düştü kendime gelemedim tuaf bişey oldu, fakat tiksinmek nedir bir can getiriyosun dünyaya heleki erkeklere söylüyorum sizin geninizden bir can eşiniz sizi her anlamda havalara uçururken mutlu ederken üstüne sizi baba sıfatına laık görüp en güzel meyvenizi veriyo:) evet miğdeniz kaldırmayabilir ama tiksinmek soğumak filan bunlar olmaması gereken şeyler.

0|0
    0|1
  • Kadin oldugum halde yegenlerimin dogum videosuna 10 dakika bakabilmistim.
    Sizin de esinize israrla izletme nedeninizi anlamadim.

0|0
    0|0
  • kadınlar yaşıyo izlesinler bir zahmet anlasınlar nasıl bişe :D hahahah

0|0
    0|1
Yükleniyor...