Bütün belirtiler hamileliğe çıkıyor galiba?

Adetim gecikti. Mide bulantısı ki en ufak bir koku da kusuyorum iştah artması göğüslerde hassasiyet. Eski sevgilimle birlikte olmuştum ona söylediğim de bana git test al o zaman napiym a*k dedi. Ki öyle bișey olursa ben yokum dedi. Gerçekten yapar mı bunu? İstemez mi bebeği? Ben napıcam?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmeden önce düşünecektin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Adetin gecikti mi?

0|0
    0|0
  • İstemeye bilir var böyle adam kılıklılar ya aldırcan ya da doğrucan ki türkiyede babasız çocuk doğurmak biraz zor iş

0|0
    0|0
  • İstemediğini gayet açık bir şekilde belirtmiş. Test yapıp sonra ihtimalleri düşünmek daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Istememe ihtimali yuksektir boyle durumlarda bahane zannedebilir duzgunce konusman lzm buradan ytrince yardimci olamm ama yardimci olmak isterim. kardes

0|0
    0|0
  • Eee yazın yediğin hurmalar kisin gelir tirmalar zamanında aklın neredeydi iyi olmuş çok güzel takdir ettim bebe yi

0|0
    0|0
  • Kusura bakma yiyemiycem yrrragn altına yatmasaydın

0|0
    0|0
  • Git test yap bir şey olmadan aldım seni salak adam kaçacak gerçi belki adam değil siz salak kizlar ancak bu tür adamları bulursunuz

0|0
    0|0
  • Ona isim koymaya başlayın kürtaşda yasak yandınız. İnsan korunur prezervatif sağlık ocağında parasız alamadınızmı. Sende içine neden sokuyosun.

0|0
    0|0
  • Önce bir test al adet öncesi sendromlarıda aynı kadınlarda hamilelik gibi aynen.
    Erkekte erkekse sahip cıkar değilsede peşine düş korkut

0|0
    0|0
  • Kendi düşen ağlamaz derler

0|0
    0|0
  • Sen şimdi bir bardak sıcak su al iç afiyetle

0|0
    0|0
  • Prezervatif boşuna üretilmedi

0|0
    0|0
  • Napacaksın peki önemli olan bu istemediğini açık açık belli etmiş zaten...

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum biraz daha beklicem adetim gecikmiş olabilir olmazsa test alıcam pozitif çıkarsa aldırmak zorundayım başka çarem yok

• Yapmadım. Evet korunmadik içmiștik zaten

• Arkadaşım beklemen kabahat yarın ilk işin test almak olsun.. Hatta bir iki tane al bak.. Bence... Kesin bir sonuç çıkacaktır... Ve bunu geç kalmadan yap zaten yeterince zaman kaybetmiş sin...

• Çeyrek benden

0|0
    0|0
  • Nereden buluyorsunuz böyle erkekleri be canım ya yaşın kaç senin :-(

0|0
    0|0
    • 20 yașındayım

• Ne yapıcaksın şimdi kürtaj da yasak şerefi yok mu o sevgilim dediğin kişinin

Kızlar Ne Diyor 4

• İstemiyorum dediyse istemez. Kaldi ki, istemiyorum diyen adama çocuk doğurmak da mantıksızlık olur. Ee birde eski sevgilim, diyorsun. Nerden bakarsan bak ne etik ne ahlaklı bir olay; "saçma" bir durum. .
    Eğer hamileyseniz, yasal süre içinde kürtaj olacaksınız.

1|0
    0|0
  • Ne zaman birlikte oldun?

0|0
    0|0
  • Tek başına bakabilirsen aldırma ama çaren yoksa yapabilecek bişeyin yok

0|1
    0|0
  • Öncelikle emin ol bir iki tane test al ondan sonra tekrar konuş eski sevgilinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...