Biri ile opustuk opusurken dudagimi kanatti o kisiede hastlık varsa bana geçer mi?

inanin çok moralim bozuk test yaptiracagim güne kadar içim içimi yiyiyor bu durumda risk varmidir ayrıca karsitarafta aids olup olmadığını bilmiyorum

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• aids icin onun agzinda da kanama olmasi gerekiyor. ikinizinde kaninin degmesi lazim yani. cok dusuk bir ihtimal. ama kesinlikle test yaptirmalisin. bu yuzden iliskilerde guven cok onemli.

0|0
    0|0
  • Öpüşürken bize mi sordun?

0|0
    0|0
  • Geçer :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tandığın biri mi bu?

0|0
    0|0
    • yani bir aftadir tanıyorum onun için seks yapmadim zaten ama dudagimi yaralayacagini dusunmedim

• sonuçta kan yoluyla bulaşma olan hastalıklar var. hepatit b aşın filan var mı?

• onun aşısı flan var benim korkum aids

• öncelikle bu kadar kasma kardeş ayrıca karşıdada kanayan biyer varmıydı?

0|0
    0|0
    • sordum kanayan yara m falan yok dedi zaten öncesinde okulda kahvaltidaymis ordan buluşup wve gittij bnde çok iyi tanımadığım için seç yapmadim ama işte

• Kardes eger o kadar kolay olsa bnim yasamamam lazim

• guldurdun bni aslında benim yerimde olsa kimse umursamazdi bile ama işte olmekten korktum cok

• Haha aynı ben

0|0
    0|0
  • hayat kadını mı? geçti bile bişi var ise

0|0
    0|0
    • Hayat kadını değil normal bir kız işte senin benim sevgilim gibi

• Ama daha önce ilişkisi olan biri bakalım

• Yok yaw ewet gecer ama hasta olacagganini tahmin etmiyorum

• Kardes korkma olcagi varsa opusurkende gecer kanatmasina gerek yok
    Haberlerde okumustum aidsli bir travesti adamin agzina tukrmus adam aids olmus belkide travestiyi duzdugun icinde kapmis olabilir bilmiyorum aids olursan i*ne ol gaylar gebersin

0|0
    0|0
    • mal mal konuşma kimsenin canina kimse kasdedemez şu an a kadar tukuruk ile bulsam kimse yok mus dünya sağlık örgütü verilerine göre uydurma haber o

• Ne kadar insan olduğunu da gosteriyosun

• Şimdi sözünü geri al

• evet

0|0
    0|1
Yükleniyor...