Kisirmiyim nasil anlarim?

6 yildir duzenli seks hayatim var. Korumasiz cok cok fazla birlikte oldum. Ama bu zamana kadar hamile kalmadim şaşırtıcı bir durum icime bosalmada oldu ertesi gun hapi almadığım halde. Adet gunlerim planlidir asla aksatmaz o Konuda sorunum yok. yyanliz ben erken ergenlik gecirmis biriyim ilkokulda sag memem sadece buyudu sonra o indi sol memem buyudu bu sefer ikisi indi ve 3 4 sene sonra tam ergenlige girdim. Erken ergenligin kisir yapabilecegini okumustum bu konuda profesyonel fikirlerinizi bekliyorum

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Adet basladigi gunden sayarak 12. ve 13. gunu iliskiye girip 14. gunu dinlenip 15. ve16. gunu tekrar iliskiye girmenize ragmen hamile kalamiyorsaniz bunun birkac nedeni olabilir.
    (Yumurta kaliteniz dusuk olabilir. rahim duvariniz kalin olabilir. Kist olabilir. ya da tamamen psikolojik nedenler olabilir.)
    En dogrusu doktora gorunmenizdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• öncelikle sunu soyleyim evet dogru erken ergenlik kısırlıga neden oluyor ama bu çok rastlanan bir durum değil döllenme regl döneminde 2 saat civarında sürüyor eger bu saatle içinde ilişki yaşamazsanız veya sağlıklı bir sperm bulunmazsa yine gebe kalmazınız bu zaman ise bir dahaki regl başlama gününden ortalama 14 gün oncedir anlayacagınız bir çok kişi gebelikten korksada aslında gebe kalmamak değil gebe kalmak zor olan bunlar bilgiler fakat bir jinekologa görünmeniz daha mantıklı olacaktır

1|0
    0|0
    • Jinekologlar sinirimi bozuyor zaten guvencem yok. 6 yildir korumasiz iliski diyorum ve soyle dusun ayda belki 20 kere iliskiye giriyorum. Gebe kalmaktan korkuyorum evet ama anne olacak vasifts biri olmadigim icin degil param yok. Cok komik bir durum para karsiligindada birlikte olmuyorum. Hayatim karman corman. Boyle fazla eslilik erkekler hastalikli olmasa bile bende sorun yaratirmi?

• yaratırsa hastalık olarak yaratır haddime düüşmez ama bu kadar fazla ilşki hoş değil emin ol bir hastalık bulaşmaması mucize ve bu kadar ilişkiye giriyorsan buradan cevap veremem sen en doğru olanı yap ve bir jinekoloğa git diyorsun ya sağlık güvencem yok diye o birlikte olduklarının 1 tanesi bile adamsa herşeyinle ilgileniz adam değilse zaten birisiyle beraber olmanın anlamı yok diye düşünüyorum kendini seni hak edecek kişilerle paylaşmanı tavsiye ederim

• Evli değilsin sanırım?

0|0
    0|0
  • Hamilelik kolay bir olay değildir, şimdiye kadar kaç farklı kişi içine boşaldı? 1 kişiyse belki onda sorun vardır.

0|0
    1|0
  • sen nasıl bir hayat yaşadınki ayda 20 defadan bahsediyorsun para karşılığı yaptığını düşünüyorum yoksa bu sayı olanaksız ya da zorla yapılıyorsun eğer zorla ise hemen karakola git senin durumun normal değil

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • aksam bize gel anlarız. D

0|0
    0|0
  • Belki sana kayanlar kisirdir

0|0
    0|0
  • istersen biraz konuşalım tıp okuyorum yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim vajina dudakların sonuna kadar sarktı dimi?

0|0
    0|0
    • Vajina dudaklari agdadan sarkar oda cok uzun sure düzenli yaptirirsan belki. Hatta eger agdayi sicak surerlerse yaralar olur deri kalkar ve morarma baslar.

• ben böyle motor görmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kac yasındasın su an?

0|0
    0|0
    • 20 yasindayim

• 14 yaşından berı cınsel hayatn var yanı Yazıkkk.
      Bence su ana kdr hamıle kalmadıgına şukret ve ardından cok merak ettysen bı doktora gorun bız ne dersek yalan olur

• Yazik falan degil oyle goruyorsanda senin sorunun :)

• doktor..

0|0
    0|0
  • Aynayla bak pembe olmasi lazim

0|0
    0|0
    • Tenim esmer pembemsi degil ama karada degil

Yükleniyor...