Anal ilişki bir bakın?

Anal ilişkiyi bir kaç kez denedim ama kesinlikle yapamıyorum canım cikiyo sanki olmuyo ama sevgilimde ısrarla anal istiyo cok zevk aldığını söylüyo bana kayganlastirici falan demeyin hepsini denedim olmuyo kesinlikle sevgilimin bu takıntısından nasıl vazgeçirebilirim
Bu arada zaten vajinal ilişki yaşıyoruz

0|2
4|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• senin canını o derece yakıp, sen gram zevk almazken hala çok zevk aldığını söylüyorsa, onu elizabeth ile baş başa bırak. neyine kendinize işkence ediyorsunuz ki?

3|1
    0|0
  • Salatalığı onun götüne sok hoşuna giderse sende ver ona

5|0
    0|0
  • Sen devam etme böyle. İlerde büyük tuvalwtini tutamazsin çözümü de yok malefes. Berbat bir durum insan sevdiğinin canini yakar mi bile bile yapmaz

1|2
    0|0
  • sen kendini kasıyorsun ve bu yüzden rahatsız oluyorsun. bu ilişkinin günah olduğunu biliyorsun ve hep içinde yanlış yapıyorum diye düşünüyorsun. bu yüzden de kendini bu olaya veremiyorsun.

2|0
    0|0
  • sen mutsuzsan bu durumdan ve o hala buna rağmen ısrar ediyorsa zaten bu adam seni fantezileri için kullanıyor demektir.

0|0
    0|0
  • Hak yolu varken b*k yolunda ne işini var zaten

2|1
    0|0
  • krem sür cuk diye girer içine asdaf

1|0
    0|0
  • Sevismeden once tuvalete git arka taraftan isini gor ve temizlemeden partnerinin onunde domal bir daha elini bile surmez oraya :) saka bir yana deneme sakin adam ayrilir senden

0|0
    0|0
  • yapmayın sizde

0|0
    0|0
  • Ben yıllardır analdan yaptırıyorum.. Ve emin ol ilk seferde acır.. Krem ya da başka birşey farketmez mez..

0|1
    0|1
  • sevgilinin midesine emi.. normal ilişki varsa analdan ne zevk alacakmıs

1|1
    0|0
  • Tam yapacakken gaz kaçır :D ya da daha fazlasını yap tiksinir herhalde midesiz değilse.

1|1
    0|0
  • sıç o esnada ıgrensın

1|1
    0|0
  • yaptırma gt senin gtün değilmi :)

1|1
    0|0
  • Onun yerı yeri ayrı bence bıraz dışını sıkısan zamanla genışler sende cok zevk alırsın hemen pes etme orası cok ozel bır yer erkek ıcın

0|0
    0|0
  • evet bende ilk yaptığımda cok canım yanmıştı ama sonradan alışıyosun

0|1
    1|0
  • Erkek arkadaşın deneyimsiz ondan olmamış yoksa öyle zor bir şey değil

0|0
    0|0
  • ona anal yerşne başka bir fantazi buldum de pissing deneyin

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı olmuyorsa kerata kullan.

0|0
    0|0
  • ne iğrencsiniz ag :D

1|0
    0|0
  • Sen deki ona ya kalin bagirsagimdan ne istiyosun de

0|0
    0|0
  • siz perdeyi yırtmışsınız artık

0|0
    0|0
  • ekle beni mesaj at...

0|0
    0|0
  • anal ilişkide kendini kasıyor musun

0|0
    0|0
  • Boşarım Seni Diye Tehdit Et. Vajinaldan da Men Olma Korkusuyla Analdan Vazgeçer

0|0
    0|1
  • Bende anal severim çok yaptım iş tamamen senin istemenle alakalı

0|0
    0|0
  • Kekik yağı sürer gidersen acı çekmezsin

0|0
    0|0
  • genişletmen lazım ozaman temizlik yapmadan gir ozaman sende ilişkiye kokudan iğrenir belki

0|0
    0|0
  • İşin zor

0|0
    0|0
  • tatlım analın uzamanıyım herkeste bilir bunu birtanem

0|0
    1|2
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• adam doymak bilmiyor sen doyurmak olmaz sizden :D

0|4
    0|0
  • Bunun için dava bile acabilirsin

0|1
    1|1
  • Abi zor oluyo dun denedik bizde olmuyo. Kremle biraz basi girdi sonra bastirdi boyle. Canim cikiyo sandim. Devam etmesini soyledim. Ama içinde durmuyo yani vajinadaki gibi. Benimkine girmiyo yani

0|3
    1|2
    • Adam isi bilmiyo once bir parmaklariyla yavasca genisletmesi alistirmasi gerek

• 'Canım çıkıyor sandım. Devam etmesini söyledim' lafı biraz garip değil mi? O kadar canın acıyorsa neden devam etmesini söylüyorsun?

• zevk aliyorum aci bir zevki var

• çok acıyo diye ağla belki acır

2|4
    1|1
Yükleniyor...